Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Daimler, Mogilno

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Daimler w Mogilnie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Mogilnie istnieje możliwość naprawy katalizatorów samochodowych do aut osobowych i ciężarowych Daimler z racji działalności warsztatu samochodowego z Mogilna. Dobranie kompetentnego mechanika samochodowego w Mogilnie przodującego w samochodach osobowych Daimler może być trudne, oraz jest żmudne. Bardzo często sprawcą zdławionego filtra cząstek stałych FAP/DPF, znanej firmy Daimler, staje się inne wybrakowanie, czego przykładem może być: niesprawna pompa Common Rail. Standardową niedoskonałością, na jaką narażone są pojazdy z symbolem Daimler, zwłaszcza, gdy zamontowany jest silnik wysokoprężny, jest brudny od sadzy filtr FAP. Osiągnięcie górnych limitów emisji gazów wydechowych, dozwolonych normą emisji spalin, koniecznie potrzebuje funkcjonującego filtra cząstek stałych FAP/DPF. Mogilno należy do centrów, które napotykają kłopot związany, z dużą zawartością tlenków azotu NOx w atmosferze, czemu producent Daimler próbuje, przeciwstawiać się, dzięki obecności filtrów FAP. Daimler to pojazdy, jakie są popularne na terenie całej Polski, ale stykają się z problemami z filtrami cząstek stałych DPF FAP. Sporo aut w Mogilnie to samochody z silnikiem CRD posiadający zainstalowany DPF, który potrzebuje odnawiania. Odnajdź swój zakład mechaniki, którego specjalnością jest Daimler w Mogilnie, za pomocą wyszukiwarki w prawej kolumnie naszej strony. Gdyż Daimler, równorzędnie jak inni producenci wymaga do nienagannego funkcjonowania niezepsutych filtrów cząstek stałych dlatego też warto nadmienić, by w Mogilnie przyjrzeć się jaki stan ma nasz katalizator.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Daimler w Mogilnie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Daimler w Mogilnie 320
Regeneracja filtra FAP Daimler w Mogilnie 320
Mycie katalizatora Daimler w Mogilnie 320
Płukanie katalizatora SCR Daimler w Mogilnie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Daimler w Mogilnie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Daimler w Mogilnie 1490
Wycinanie filtra FAP Daimler, usuwanie filtra FAP Daimler w Mogilnie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Daimler w Mogilnie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Daimler w Mogilnie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Mogilnie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Daimler

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Daimler w Mogilnie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Mogilno Padniewska MOG922 52.660480/17.944910 Wyszukaj
Mogilno Powstańców Wielkopolskich MOG02ML 52.651508/17.959450 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer