Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Fabryka Samochodów Ciężarowych „Star”, Rymanów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Fabryka Samochodów Ciężarowych „Star” w Rymanowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Spis Treści

Jak w Rymanowie można wyczyścić filtr DPF do aut z logo Fabryka Samochodów Ciężarowych „Star”?

Elementy układu redukcji emisji spalin do samochodów z logo Fabryka Samochodów Ciężarowych „Star” w Rymanowie można naprawić w jednej z pracowni regeneracji filtrów FAP albo zadzwonić oraz uzgodnić wysyłkę kurierem.

W jaki sposób przebiega proces regeneracji filtrów cząstek stałych do aut znanej firmy Fabryka Samochodów Ciężarowych „Star” w Rymanowie?

 • Nadajemy filtry cząstek stałych pocztą bądź przywozimy do pracowni
 • Filtry FAP trafiają do przedsiębiorstwa gdzie wziernikiem sprawdzany jest stan filtra
 • Gdy stan filtra lub katalizatora umożliwia przeprowadzenie regeneracji na wyznaczonych do tego przyrządach, filtr jest instalowany do urządzenia do regeneracji wodnej
 • Po zrekonstruowaniu właściwości filtrów DPF filtry są ponownie weryfikowane osuszane jak również wraz z raportami wysyłamy do zleceniodawcy

Jaka jest cena regeneracji filtrów cząstek stałych do samochodów firmy Fabryka Samochodów Ciężarowych „Star” w Rymanowie?

Opłata za usługę naprawy filtrów cząstek stałych i katalizatorów nie zmienia się a opiewa na ułamek wartości nowego filtra.

Jak dotransportować filtr DPF do samochodów sygnowanych logo Fabryka Samochodów Ciężarowych „Star” do zakładu regeneracji w Rymanowie?

Najlepiej jest filtr cząstek stałych wysłać do firmy regeneracji filtrów DPF FAP i katalizatorów w Rymanowie z pomocą kuriera jakiego możemy dla Państwa zamówić aczkolwiek rzecz jasna zapraszamy do wizyty osobiście w naszym laboratorium gdzie można sprawdzić w jaki sposób odbywa się proces naprawy filtrów DPF i FAP.

Jakie elementy układu redukcji emisji spalin do samochodów z logo Fabryka Samochodów Ciężarowych „Star” można regenerować w Rymanowie?

W praktyce wszystkie filtry i katalizatory SCR można poddawać oczyszczaniu w tym:
  • filtry DPF i FAP do aut osobowych
  • filtry DPF i FAP do samochodów dostawczych
  • filtry DPF i FAP do pojazdów ciężarowych

  Jakie są sygnały usterki filtrów cząstek stałych i katalizatorów do pojazdów sygnowanych logo Fabryka Samochodów Ciężarowych „Star” które istnieje możliwość by naprawiać w Rymanowie?

  Standardowe objawy defektu filtrów redukcji emisji spalin to:
   • zmniejszone osiągi,
   • czarny dym z wydechu,
   • zwiększony pobór paliwa,
   • wahania obrotów,
   • unieruchomienie pojazdu.

   Dlaczego opłaca się postawić na pracownie w Rymanowie oraz naszą stronę regeneracji filtrów DPF i FAP do aut z logo Fabryka Samochodów Ciężarowych „Star”?

   Opłaca się wybrać naszą ofertę dlatego, że:
    • Mamy bardzo atrakcyjne ceny,
    • Szczycimy się wysoką skutecznością,
    • Wszystkie zregenerowane filtry i katalizatory mają gwarancję jak nowe, na 2 lata, bez limitu kilometrów,
    • Każde zrealizowane w naszych pracowniach zlecenie ma pełną dokumentację,
    • Zlecenia wykonujemy w najnowocześniejszej i największej pracowni w kraju.

    W Rymanowie znajduje się możliwość odnawiania elementów filtrów FAP do pojazdów Fabryka Samochodów Ciężarowych „Star” dzięki funkcjonowania laboratorium z Rymanowa. Nierzadko powodem uszkodzenia katalizatora SCR, spod znaku Fabryka Samochodów Ciężarowych „Star”, trafia się inny defekt, czego przykładem może być: uszkodzony zawór EGR. Katalizatory utworzone są ze skomplikowanego wkładu, i metalowego korpusu, co sprawia, że filtry cząstek stałych wypełniają się sadzą i konieczna jest regeneracja, rekomendujemy współpracę z Rymanowem. Rymanów jest jednym z centrów, jakie napotykają problem powiązany, z dużą zawartością smogu wywołanego przez zanieczyszczenia w powietrzu, czemu firma Fabryka Samochodów Ciężarowych „Star” stara się, zapobiegać, za sprawą obecności filtrów cząstek stałych FAP/DPF. Prócz rozrywek turystycznych pod Rymanowem odnaleźć można warsztaty mechaniki samochodowej, trudniące się płukaniem katalizatorów do pojazdów osobowych i ciężarowych Fabryka Samochodów Ciężarowych „Star”. Marce Fabryka Samochodów Ciężarowych „Star” nie powiodłoby się osiągnięcie wymaganych do spełnienia górnych limitów ilości produkowanych spalin, bez wykorzystania katalizatorów. Duża część pojazdów w Rymanowie to pojazdy z silnikiem CiTD mające zainstalowany katalizator SCR, który musi się oddawać do naprawy. Osobowe i ciężarowe diesle spod skrzydeł Fabryka Samochodów Ciężarowych „Star” mogą się pochwalić świetnymi rozwiązaniami w temacie spadku poziomu produkcji cząstek stałych. Cennik usług mycia filtrów FAP z samochodów Fabryka Samochodów Ciężarowych „Star” dla Rymanowa ulokowano pod zdjęciem, można sprawdzić w tej tabeli, jaka jest cena za świadczone usługi naprawy katalizatorów SCR. Wyszukaj swojego mechanika samochodowego, który naprawia samochody marki Fabryka Samochodów Ciężarowych „Star” w Rymanowie, przy użyciu wyszukiwarki w kolumnie po prawej stronie.

    Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Fabryka Samochodów Ciężarowych „Star” w Rymanowie

    Cena i koszt (netto)
    Czyszczenie filtra DPF Fabryka Samochodów Ciężarowych „Star” w Rymanowie 398
    Regeneracja filtra FAP Fabryka Samochodów Ciężarowych „Star” w Rymanowie 398
    Mycie katalizatora Fabryka Samochodów Ciężarowych „Star” w Rymanowie 398
    Płukanie katalizatora SCR Fabryka Samochodów Ciężarowych „Star” w Rymanowie 398
    Naprawa filtra cząstek stałych Fabryka Samochodów Ciężarowych „Star” w Rymanowie 398
    Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Fabryka Samochodów Ciężarowych „Star” w Rymanowie 1490
    Wycinanie katalizatora Fabryka Samochodów Ciężarowych „Star”, usuwanie katalizatora Fabryka Samochodów Ciężarowych „Star” w Rymanowie 0 *
    Serwisowe wypalanie filtra FAP Fabryka Samochodów Ciężarowych „Star” w Rymanowie 250
    * metoda prawnie zabroniona
    Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

    Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Fabryka Samochodów Ciężarowych „Star” w Rymanowie

    Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

    Loader
    Zaznacz, aby kontynuować

    Wybierz punkt w Rymanowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Fabryka Samochodów Ciężarowych „Star”

    Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Fabryka Samochodów Ciężarowych „Star” w Rymanowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
    miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
    Rymanów Kalwaria Doktora Bieleckiego RYM01N 49.578491/21.858980 Wyszukaj

    Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

    Komentarze

    Dodaj komentarz

    Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
    Call icon
    Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
    Call icon

    Zadzwoń do nas

    +48 725 803 803
    lub

    Zostaw nam swój numer

    Tel loader
    Wpisz poprawny numer