Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Hino Motors, Nowe Brzesko

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Hino Motors w Nowym Brzesku

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr DPF robi się standardem w autach osobowych Hino Motors z silnikiem diesla, pomimo że komponent ten dotykają usterki, co rozwiązać może mycie katalizatorów u mechanika pod Nowym Brzeskiem. Katalizatory SCR zmontowane są z ceramiki, oraz metalowej osłony, przez co katalizatory samochodowe zaczopowują się sadzą i potrzebne jest czyszczenie, polecamy pracownię w Nowym Brzesku. Cały szereg samochodów w Nowym Brzesku to samochody z silnikiem i-CTDi posiadające zamontowany filtr cząstek stałych DPF FAP, który nie może obejść się bez naprawy. Prócz atrakcji dla będących przejazdem pod Nowym Brzeskiem odnaleźć można warsztaty mechaniki samochodowej, parające się naprawą katalizatorów do samochodów Hino Motors. Zdobycie wartości zawartości produkowanych zanieczyszczeń, dozwolonych przez emisji spalin EURO 5, potrzebuje działającego filtra DPF. Żeby uchronić się od kłopotów w eksploatacji auta Hino Motors, wypada okresowo wyczyścić katalizator, jest to dostępne w warsztacie pod Nowego Brzeska. Producentowi Hino Motors mogłoby nie powieść się utrzymanie wymaganych do zrealizowania maksymalnych wartości zawartości produkowanych gazów wydechowych, bez instalacji reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Filtry DPF pracują w niezwykle skomplikowanym środowisku, a konkretnie w wydechu, co jest powodem, że następuje spadek parametrów podzespołu. Usługi, między innymi naprawa DPF jak również regeneracja FAP dla marki Hino Motors, znaleźć można w panelu po prawej, jak również w laboratorium warsztatu w Nowym Brzesku. Lista cennika czyszczenia filtrów cząstek stałych FAP wymontowanych z Hino Motors dla Nowego Brzeska zamieściliśmy poniżej tego tekstu, trzeba porównać w tej tabeli, ceny za usługi płukania filtrów cząstek stałych.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Hino Motors w Nowym Brzesku

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Hino Motors w Nowym Brzesku 320
Regeneracja filtra FAP Hino Motors w Nowym Brzesku 320
Mycie katalizatora Hino Motors w Nowym Brzesku 320
Płukanie katalizatora SCR Hino Motors w Nowym Brzesku 320
Naprawa filtra cząstek stałych Hino Motors w Nowym Brzesku 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Hino Motors w Nowym Brzesku 1490
Wycinanie katalizatora Hino Motors, usuwanie katalizatora Hino Motors w Nowym Brzesku 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Hino Motors w Nowym Brzesku 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Hino Motors w Nowym Brzesku

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Nowym Brzesku z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Hino Motors

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Hino Motors w Nowym Brzesku wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Nowe Brzesko Targowa NBR01G 53.655071/18.725269 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer