Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Cieszanów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Cieszanowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Cieszanowie jest opcja regenerowania katalizatorów samochodowych do pojazdów osobowych i ciężarowych Holden (HSV) z przyczyny działalności pracowni warsztatu z Cieszanowa. Prócz rozrywek dla podróżnych w Cieszanowie odnaleźć można zakłady, parające się regeneracją FAP do pojazdów osobowych i ciężarowych Holden (HSV). Cieszanów jest jednym z ośrodków, jakie dotyka problem mający związek, z dużą zawartością produkowanych przez auta zanieczyszczeń w atmosferze miasta, czemu słynny koncern Holden (HSV) usiłuje, przeciwstawiać się, ze wsparciem filtrów cząstek stałych DPF. Holden (HSV) to osobówki, jakie są uznane w całym kraju, jednak biedzą się z problemami z filtrami cząstek stałych DPF FAP. Ażeby uchronić się od problemów z eksploatacją samochodu Holden (HSV), wypada okresowo wyczyścić katalizator samochodowy, jest to możliwe w warsztatowym laboratorium pod Cieszanowa. Katalizatory samochodowe zmontowane są z ceramicznego wnętrza, a także metalowego korpusu, co sprawia, że filtry FAP wypełniają się i potrzebują regeneracji, polecamy zatem firmę pod Cieszanowem. Pojazdy firmy Holden (HSV) szczycą się pierwszorzędnymi sposobami w sferze obniżenia emisji gazów spalinowych. Filtry DPF funkcjonują w bardzo obciążonym środowisku pracy, czyli za kolektorem spalin, w wyniku czego po czasie następuje utrata wyników podzespołu. Z racji tego, że Holden (HSV), zupełnie jak każda inna marka koniecznie potrzebuje do właściwej pracy działających filtrów cząstek stałych FAP dlatego też warto wspomnieć, by w Cieszanowie przyjrzeć się jaki stan ma nasz katalizator SCR. Serwis takich usług jak czyszczenie DPF a także regeneracja katalizatorów dla aut Holden (HSV), wyszukać można w panelu bocznym naszej strony, a także w warsztacie w Cieszanowie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Cieszanowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Cieszanowie 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Cieszanowie 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Cieszanowie 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Cieszanowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Cieszanowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Cieszanowie 1490
Wycinanie filtra FAP Holden (HSV), usuwanie filtra FAP Holden (HSV) w Cieszanowie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Holden (HSV) w Cieszanowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Cieszanowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer