Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Maszewo

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Maszewie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Maszewo wyróżnia się z powodu laboratorium warsztatu samochodowego trudniącego się oczyszczaniem filtrów FAP do pojazdów osobowych z symbolem Holden (HSV). Maszewo należy do miast, jakie mają problem mający związek, z zawartością wyemitowanych cząstek stałych w atmosferze, czemu firma Holden (HSV) usiłuje, przeciwdziałać, korzystając z filtrów cząstek stałych FAP. Zazwyczaj wadą, z jaką męczą się samochody z logo Holden (HSV), w większości wypadków, gdy za napęd służy silnik samozapłonowy, jest zaczopowany FAP. Zachowanie maksymalnych wartości emisji zanieczyszczonych spalin, dozwolonych normą emisji spalin, koniecznie wymaga funkcjonującego katalizatora. Holden (HSV) to pojazdy, jakie cieszą się uznaniem na terenie całej Polski, mimo to biedzą się z utrudnieniami z filtrami cząstek stałych DPF FAP. Żeby unikać problemów podczas prowadzenia auta Holden (HSV), przydaje się co pewien czas przepalać FAP, jest to udostępnione u mechanika pod Maszewa. Słynnemu producentowi Holden (HSV) nie powiodło się uzyskanie wymaganych maksymalnych pułapów ilości emitowanych zanieczyszczonych spalin, bez instalacji filtrów cząstek stałych DPF. Katalizatory SCR składają się ze skomplikowanej ceramiki, jak również metalowej osłony, co sprawia, że katalizatory zapychają się zanieczyszczeniami i potrzebują czyszczenia, zalecamy usługi z Maszewa. Wybierz swój zakład, który poradzi sobie z Twoim Holden (HSV) w Maszewie, dzięki usłudze wyszukiwania po prawej części strony. Wykonywanie usług takich jak naprawa FAP albo regeneracja filtrów cząstek stałych dla pojazdów producenta Holden (HSV), zlokalizować można po prawej stronie, albo w warsztacie samochodowym w Maszewie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Maszewie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Maszewie 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Maszewie 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Maszewie 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Maszewie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Maszewie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Maszewie 1490
Wycinanie filtra FAP Holden (HSV), usuwanie filtra FAP Holden (HSV) w Maszewie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Maszewie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Maszewie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Maszewie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Maszewie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Maszewo Szkolna MAZ01N 53.498970/15.057390 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer