Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Prabuty

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Prabutach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

FAP zmienia się w standard w autach osobowych Holden (HSV) z silnikiem wysokoprężnym, lecz część tą dotykają usterki, czemu podołać może mycie katalizatorów w pracowni pod Prabutami. Aby uchronić się od kłopotów w pracy diesla Holden (HSV), należy co pewien czas przeczyścić filtr i katalizator, jest to udostępnione w laboratorium pod Prabut. Prabuty należy do ośrodków, które dotyka kłopot w związku, z dużym odsetkiem tlenków azotu NOx w atmosferze miasta, czemu firma Holden (HSV) próbuje, zapobiegać, za sprawą obecności filtrów DPF. Oprócz niespodzianek dla podróżnych pod Prabutami odszukać można pracownie, parające się czyszczeniem katalizatorów samochodowych do aut osobowych Holden (HSV). Osobowe i ciężarowe diesle znanej firmy Holden (HSV) mogą się pochwalić wybitnymi układami w sprawie obniżenia ilości produkowanych gazów spalinowych. Główną bolączką, jaka dotyka auta osobowe i ciężarowe znanej firmy Holden (HSV), w większości wypadków, gdy zamontowany jest silnik samozapłonowy, jest zabrudzony filtr cząstek stałych DPF FAP. Znalezienie adekwatnego mechanika samochodowego w Prabutach przodującego w samochodach Holden (HSV) może być trudne, jak również jest długotrwałe. Często przyczyną zdławionego reaktora katalitycznego, zwanego katalizatorem, ze stajni Holden (HSV), bywa inna usterka, dla przykładu: uszkodzony układ doładowania. Lista cenowa mycia filtrów cząstek stałych z samochodów Holden (HSV) dla Prabut ulokowano niżej, trzeba wyszukać tam, ceny za świadczone usługi regeneracji FAP. Namierz swojego mechanika samochodowego, który poradzi sobie z Twoim Holden (HSV) w Prabutach, przy użyciu wyszukiwarki w prawej części strony.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Prabutach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Prabutach 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Prabutach 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Prabutach 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Prabutach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Prabutach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Prabutach 1490
Wycinanie filtra DPF Holden (HSV), usuwanie filtra DPF Holden (HSV) w Prabutach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Prabutach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Prabutach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Prabutach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Prabutach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Prabuty Legionów PRT01G 53.757301/19.200211 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer