Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Skoki

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Skokach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Miasto Skoki znane jest z warsztatu mechaniki samochodowej posiadającego szeroki wachlarz usług, włącznie z myciem filtrów i katalizatorów do samochodów osobowych spod znaku Holden (HSV). Osobowe i ciężarowe diesle znanej marki Holden (HSV) odznaczają się doskonałymi narzędziami w dziedzinie ograniczania poziomu emisji zanieczyszczeń. Odzyskanie maksymalnych pułapów zawartości produkowanych zanieczyszczonych spalin, poprawnych dla normy EURO 6, koniecznie potrzebuje funkcjonującego katalizatora samochodowego. Filtry DPF FAP stworzone są z ceramicznego wkładu, jak również korpusu z metalu, co wywołuje, że katalizatory wypełniają się i wymagają czyszczenia, zalecamy zatem warsztat w Skokach. Żeby unikać przykrości w pracy pojazdu Holden (HSV), należy co pewien czas przepłukać katalizator samochodowy, możliwość taka istnieje w pracowni warsztatu pod Skoków. Klasyczną bolączką, dotykającą pojazdy korporacji Holden (HSV), zazwyczaj, gdy zamontowany jest silnik wysokoprężny, jest brudny od sadzy filtr FAP. Prócz atrakcji dla wizytujących w Skokach odszukać można laboratoria, trudniące się naprawą DPF do pojazdów osobowych i ciężarowych Holden (HSV). Słynnej firmie Holden (HSV) nie udałoby się wytworzenie spodziewanych maksymalnych wyników emisji gazów wydechowych, bez zaczerpnięcia korzyści z filtrów cząstek stałych. Odnowienie efektywności elementów filtrów cząstek stałych FAP/DPF w Skokach dla pojazdów Holden (HSV) jest prawdopodobne, dlatego, że regeneracja hydrotermiczna zawędrowała do Skoków. Gdyż Holden (HSV), zupełnie jak inni producenci domaga się do nienagannej pracy działających filtrów DPF polecamy, żeby w Skokach przyjrzeć się jaki stan ma nasz filtr DPF FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Skokach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Skokach 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Skokach 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Skokach 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Skokach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Skokach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Skokach 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Holden (HSV), usuwanie filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Skokach 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Holden (HSV) w Skokach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Skokach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Skokach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Skokach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Skoki Parcela Kazimierza Wielkiego SKO327 52.671391/17.158609 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer