Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Trzcianka

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Trzciance

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

FAP robi się standardowym rozwiązaniem w autach osobowych Holden (HSV) z silnikiem napędzanym dieslem, choć moduł ten dotykają usterki, co rozwiązać może mycie katalizatorów w warsztatowym laboratorium pod Trzcianką. Duża część pojazdów w Trzciance to pojazdy z silnikiem JTDM posiadający zainstalowany DPF, który potrzebuje odnawiania. Pojazdy osobowe i ciężarowe z symbolem Holden (HSV) charakteryzują się bardzo dobrymi mechanizmami pracy w sferze redukcji ilości emitowanych spalin. Filtry cząstek stałych DPF FAP złożone są z ceramicznego wnętrza, a także metalowej osłony, z tego też powodu katalizatory zapychają się i konieczna jest naprawa, polecamy zatem usługi z Trzcianki. Prócz niespodzianek dla będących przejazdem w Trzciance odnaleźć można laboratoria warsztatowe, trudniące się płukaniem katalizatorów samochodowych do samochodów osobowych i ciężarowych Holden (HSV). Zachowanie górnych pułapów emisji gazów wydechowych, poprawnych dla normy EURO 5, koniecznie potrzebuje pracującego poprawnie katalizatora. Częstą słabością, dotykającą samochody znanej marki Holden (HSV), głównie, gdy wykorzystywany jest silnik diesla, jest brudny od sadzy filtr FAP. Ażeby ustrzec się od komplikacji w eksploatacji auta Holden (HSV), należy czasami przepalać katalizator SCR, jest to udostępnione w warsztacie mechaniki samochodowej pod Trzcianki. Cennik oczyszczania reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami wymontowanych z Holden (HSV) dla Trzcianki zamieściliśmy poniżej, da się znaleźć w tym cenniku, ceny za przeprowadzenie regeneracji filtrów cząstek stałych. Ulepszenie niezawodności elementów filtrów cząstek stałych w Trzciance dla aut producenta Holden (HSV) jest ogólnodostępne, bowiem regeneracja wodno-chemiczna zdołała przybyć do Trzcianki.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Trzciance

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Trzciance 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Trzciance 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Trzciance 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Trzciance 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Trzciance 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Trzciance 1490
Wycinanie filtra DPF Holden (HSV), usuwanie filtra DPF Holden (HSV) w Trzciance 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Trzciance 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Trzciance

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Trzciance z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Trzciance wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Trzcianka Osiedle Zacisze Generała Władysława Sikorskiego TZC01N 53.038960/16.462990 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer