Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Tykocin

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Tykocinie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Tykocin wyróżnia się z powodu laboratorium warsztatu samochodowego zajmującego się naprawianiem filtrów DPF do pojazdów osobowych i ciężarowych korporacji Holden (HSV). Generowanie wartości zawartości produkowanych gazów wydechowych, dopuszczalnych przez normę emisji spalin EURO, wymaga sprawnie pracującego FAP-a. Najczęściej w przypadku podłożem zdławionego filtra DPF, wytwórcy Holden (HSV), trafia się inna usterka, czego przykładem może być: niewłaściwa praca układu zasilania. Oprócz rozrywek dla przyjezdnych pod Tykocinem znaleźć można pracownie, zajmujące się płukaniem katalizatorów SCR do samochodów Holden (HSV). By unikać problemów przy prowadzeniu pojazdu Holden (HSV), należy od czasu do czasu przeczyścić filtr cząstek stałych, jest to dostępne w warsztacie mechaniki samochodowej pod Tykocina. Cały szereg samochodów osobowych w Tykocinie to pojazdy z turbosprężarką mające zainstalowany filtr DPF, który nie może obejść się bez mycia. Słynnemu producentowi Holden (HSV) nie powiodłoby się wytwarzanie koniecznych pułapów poziomu emisji zanieczyszczeń, bez zastosowania filtrów DPF/FAP. Dobranie adekwatnego warsztatu w Tykocinie specjalizującego się w samochodach Holden (HSV) może być niełatwe, a także jest żmudne. Znajdź mechanika, który poradzi sobie z Twoim Holden (HSV) w Tykocinie, przy użyciu wyszukiwarki na naszym panelu. Odnowienie wydajności części wchodzących w skład filtrów DPF/FAP w Tykocinie dla pojazdów producenta Holden (HSV) jest osiągalne, bowiem regeneracja wodno-chemiczna trafiła do Tykocina.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Tykocinie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Tykocinie 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Tykocinie 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Tykocinie 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Tykocinie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Tykocinie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Tykocinie 1490
Wycinanie filtra FAP Holden (HSV), usuwanie filtra FAP Holden (HSV) w Tykocinie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Tykocinie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Tykocinie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer