Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Włodawa

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Włodawie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Włodawa cieszy się sławą z powodu laboratorium warsztatu samochodowego zajmującego się odnawianiem elementów filtrów FAP do pojazdów osobowych i ciężarowych ze stajni Holden (HSV). Holden (HSV) to samochody osobowe i ciężarowe, jakie są uznane na terenie całego świata, niemniej jednak biedzą się z problemami z filtrami cząstek stałych. Żeby uniknąć komplikacji przy prowadzeniu pojazdu Holden (HSV), należy od czasu do czasu przepłukać katalizator, jest to możliwe w pracowni warsztatu pod Włodawy. Katalizatory SCR utworzone są ze skomplikowanej ceramiki, a także osłony z metalu, przez co filtry DPF wypełniają się i potrzebują czyszczenia, zalecamy firmę pod Włodawą. Generowanie wartości zawartości produkowanych zanieczyszczeń, poprawnych według normy EURO, potrzebuje jednego podzespołu, a mianowicie katalizatora SCR. Nierzadko niedoskonałością, z którą męczą się samochody osobowe i ciężarowe znanej firmy Holden (HSV), przede wszystkim, kiedy w aucie pracuje silnik wysokoprężny diesla, jest brudny FAP. Osobowe i ciężarowe diesle korporacji Holden (HSV) znamionują się wybitnymi patentami w sprawie spadku produkcji spalin. DPF-y działają w wyjątkowo skomplikowanych warunkach pracy, a więc w samochodowym wydechu, w wyniku czego po czasie dochodzi do utraty wyników urządzenia. Zrewaloryzowanie możliwości części wchodzących w skład katalizatorów samochodowych w Włodawie dla pojazdów marki Holden (HSV) jest osiągalne, bo nowa technologia regeneracji dotarła do Włodawy. Ponieważ Holden (HSV), podobnie jak inne marki wymaga do właściwego działania sprawnych reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami zalecamy w Włodawie wziąć pod skrzydła filtr DPF FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Włodawie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Włodawie 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Włodawie 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Włodawie 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Włodawie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Włodawie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Włodawie 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Holden (HSV), usuwanie filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Włodawie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Włodawie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Włodawie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer