Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Nowe Warpno

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Nowym Warpnie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Nowym Warpnie wystąpiła szansa regenerowania filtrów DPF do aut osobowych Infiniti z powodu bytności warsztatu mechaniki samochodowej z Nowego Warpna. Infiniti to pojazdy, które są uznane na całym świecie, jednak zmagają się z utrudnieniami z katalizatorami SCR. Oprócz atrakcji dla wizytujących pod Nowym Warpnem zlokalizować można warsztaty, zajmujące się regeneracją filtrów cząstek stałych do pojazdów osobowych i ciężarowych Infiniti. Filtry FAP wykonują pracę w niewiarygodnie ciężkich warunkach, a mianowicie w układzie redukcji emisji spalin, co jest przyczyną tego, że następuje utrata osiągów części. Osiągnięcie górnych limitów poziomu emisji spalin, identycznych z normą EURO 6, koniecznie potrzebuje funkcjonującego filtra cząstek stałych FAP/DPF. Cały szereg aut w Nowym Warpnie to auta z silnikiem CRDi posiadające wbudowany filtr i katalizator, który potrzebuje oczyszczania. Żeby zabezpieczyć się od trudności z użytkowaniem samochodu Infiniti, potrzeba niekiedy przeczyścić filtr cząstek stałych DPF FAP, jest to dostępne w pracowni pod Nowego Warpna. Częstą usterką, na jaką narażone są samochody spod skrzydeł Infiniti, zwłaszcza, wyposażone w silnik wysokoprężny diesla, jest zapchany zanieczyszczeniami katalizator. Usługi takie jak czyszczenie filtrów cząstek stałych i regeneracja katalizatorów SCR dla pojazdów producenta Infiniti, odnaleźć można na naszej stronie internetowej, i u mechanika w Nowym Warpnie. Wykaz cen płukania filtrów cząstek stałych DPF z samochodów Infiniti dla Nowego Warpna zamieściliśmy pod zdjęciem, powinno być można znaleźć w tamtym cenniku, koszt za usługi czyszczenia DPF.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Nowym Warpnie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Nowym Warpnie 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Nowym Warpnie 320
Mycie katalizatora Infiniti w Nowym Warpnie 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Nowym Warpnie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Nowym Warpnie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Nowym Warpnie 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Infiniti, usuwanie filtra cząstek stałych Infiniti w Nowym Warpnie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Infiniti w Nowym Warpnie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Nowym Warpnie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer