Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Pionki

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Pionkach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Pionkach wystąpiła szansa oczyszczania filtrów DPF/FAP do pojazdów osobowych Infiniti z przyczyny funkcjonowania laboratorium warsztatu z Pionków. Nierzadko niedoskonałością, z którą zmagają się osobówki z symbolem Infiniti, szczególnie, kiedy w konstrukcji wykorzystuje silnik diesla, jest brudny od sadzy filtr cząstek stałych. Najczęściej przyczyną zaczopowania katalizatora, wytwórcy Infiniti, staje się inna wada, doskonałym przykładem jest: uszkodzenie tłoków lub pierścieni. Dobranie właściwego zakładu w Pionkach specjalizującego się w samochodach osobowych Infiniti może być skomplikowane, a także jest długotrwałe. Marce Infiniti nie powiodłoby się zdobycie niezbędnych do spełnienia maksymalnych wartości zawartości emitowanych spalin, bez skorzystania z reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Uzyskanie górnych pułapów zawartości produkowanych zanieczyszczeń, dozwolonych przez EURO 4, domaga się sprawnego filtra cząstek stałych FAP. Filtry cząstek stałych DPF FAP zbudowane są z aktywnego chemicznie wkładu, oraz korpusu z metalu, co sprawia, że filtry DPF zaczopowują się i potrzebne jest czyszczenie, zalecamy współpracę z Pionkami. By zabezpieczyć się od kłopotów z eksploatacją diesla Infiniti, potrzeba czasami przeczyścić katalizator samochodowy, usługa jest świadczona w laboratorium warsztatu pod Pionków. Ulepszenie skuteczności elementów filtrów FAP w Pionkach dla pojazdów Infiniti jest bezproblemowe, bo regeneracja hydrotermiczna dotarła do Pionków. Lista cennika naprawy filtrów FAP z Infiniti dla Pionków wstawiono w dolnej części strony, trzeba sprawdzić w tamtym cenniku, na jaki koszt trzeba się przygotować za wykonanie usługi płukania FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Pionkach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Pionkach 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Pionkach 320
Mycie katalizatora Infiniti w Pionkach 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Pionkach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Pionkach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Pionkach 1490
Wycinanie katalizatora Infiniti, usuwanie katalizatora Infiniti w Pionkach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Infiniti w Pionkach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Pionkach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Pionkach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Pionkach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Pionki Chemiczna Zwoleńska PIO01G 51.478291/21.462669 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer