Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Szeligi

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Szeligach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Szeligi chlubi się obecnością warsztatu mechaniki samochodowej trudniącego się naprawianiem katalizatorów samochodowych do samochodów osobowych i ciężarowych firmy Infiniti. Nieraz przyczyną zapchanego filtra cząstek stałych, z symbolem Infiniti, bywa inne niedociągnięcie, czego przykładem może być: niesprawne uszczelnienie turbosprężarki. Prócz atrakcji dla turystów pod Szeligami odnaleźć można laboratoria warsztatowe, trudniące się naprawą DPF FAP do pojazdów Infiniti. Diesle marki Infiniti charakteryzują się nieprzeciętnymi rozwiązaniami technologicznymi w temacie spadku poziomu produkcji gazów wydechowych. Aby zabezpieczyć się od przykrości w użytkowaniu samochodu Infiniti, potrzeba okresowo przeczyścić filtr FAP, usługa jest dostępna w pracowni warsztatu pod Szelig. Szeligi jest jednym z centrów, jakie mają problem związany, z dużą zawartością procentową szkodliwych zanieczyszczeń w przestrzeni powietrznej Szelig, czemu koncern Infiniti próbuje, przeciwdziałać, za pomocą filtrów cząstek stałych. Filtry FAP działają w bardzo brudnych warunkach pracy, czyli w układzie redukcji emisji spalin, w wyniku czego po czasie następuje spadek osiągów części. Infiniti to auta osobowe i ciężarowe, które są znane na całym świecie, mimo to biedzą się z bolączkami z filtrami DPF. Znajdź swojego mechanika samochodowego, który jest specjalistą od Infiniti w Szeligach, przy użyciu wyszukiwarki na naszym panelu. Lista cen oczyszczania reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami z samochodów Infiniti dla Szelig znajduje się poniżej, nie ma przeszkód, by odszukać w tym cenniku, koszt za usługi płukania DPF FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Szeligach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Szeligach 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Szeligach 320
Mycie katalizatora Infiniti w Szeligach 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Szeligach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Szeligach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Szeligach 1490
Wycinanie filtra DPF Infiniti, usuwanie filtra DPF Infiniti w Szeligach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Infiniti w Szeligach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Szeligach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer