Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Trójmiasto

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Trójmieście

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Trójmiasto chlubi się obecnością laboratorium warsztatu zajmującego się naprawianiem filtrów do samochodów spod znaku Infiniti. Mnóstwo pojazdów osobowych w Trójmieście to samochody z turbodoładowaniem posiadający zainstalowany katalizator, który dopomina się naprawy. Słynnej korporacji Infiniti nie udałoby się generowanie koniecznych maksymalnych pułapów zawartości produkowanych zanieczyszczonych spalin, bez montowania filtrów cząstek stałych FAP/DPF. Prócz niespodzianek turystycznych pod Trójmiastem odnaleźć można warsztaty, zajmujące się czyszczeniem katalizatorów do aut osobowych Infiniti. Żeby zabezpieczyć się od utrudnień w użytkowaniu pojazdu Infiniti, przydaje się okresowo przedmuchać filtr i katalizator, możliwość taka istnieje w laboratorium warsztatu pod Trójmiasta. Katalizatory SCR zmontowane są ze skomplikowanej ceramiki, jak również osłony z metalu, z tego też powodu katalizatory SCR zaczopowują się i wymagają czyszczenia, polecamy zatem współpracę z Trójmiastem. Katalizatory trudnią się pracą w nieprzeciętnie skomplikowanych warunkach pracy, a więc w układzie redukcji emisji spalin, co jest powodem, że dochodzi do spadku osiągów urządzenia. Odzyskanie maksymalnych pułapów ilości produkowanych gazów spalinowych, dozwolonych przez EURO 4, wymaga niezawodnego filtra cząstek stałych DPF. Dobierz swój warsztat samochodowy, który specjalizuje się w Infiniti w Trójmieście, dzięki naszej wyszukiwarce po prawej stronie. Ponieważ Infiniti, tak jak inne maszyny potrzebuje do poprawnego działania kompletnych katalizatorów samochodowych zalecamy w Trójmieście zadbać o filtr FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Trójmieście

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Trójmieście 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Trójmieście 320
Mycie katalizatora Infiniti w Trójmieście 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Trójmieście 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Trójmieście 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Trójmieście 1490
Wycinanie filtra DPF Infiniti, usuwanie filtra DPF Infiniti w Trójmieście 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Infiniti w Trójmieście 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Trójmieście

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer