Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Isuzu, Stęszew

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Isuzu w Stęszewie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr cząstek stałych DPF FAP robi się standardowym rozwiązaniem w pojazdach osobowych Isuzu z silnikiem wysokoprężnym, jednak komponent ten psuje się, co może rozwiązać płukanie filtrów DPF u mechanika pod Stęszewem. Pojazdy osobowe i ciężarowe firmy Isuzu odznaczają się bardzo dobrymi mechanizmami w sprawie zmniejszania emisji gazów spalinowych. Nierzadko niedoskonałością, z którą zmagają się pojazdy osobowe i ciężarowe znanej marki Isuzu, głównie, kiedy w konstrukcji wykorzystuje silnik wysokoprężny, jest zapchany zanieczyszczeniami filtr cząstek stałych. FAP-y funkcjonują w niezwykle trudnym środowisku, a więc w wydechu, co jest powodem, że po czasie następuje utrata możliwości urządzenia. Najczęściej podłożem uszkodzenia katalizatora SCR, z logo Isuzu, bywa inny problem, doskonałym przykładem jest: niewłaściwa praca układu doładowania silnika. Niemało pojazdów osobowych w Stęszewie to pojazdy z silnikiem diesla mające zamontowany filtr DPF, który nie może obejść się bez płukania. Dobór wykwalifikowanego warsztatu w Stęszewie wyprofilowanego w samochodach osobowych Isuzu może być trudne, oraz jest czasochłonne. Isuzu to osobówki, jakie cieszą się uznaniem w całym kraju, jednak stykają się z bolączkami z katalizatorami SCR. Przywrócenie kondycji właściwości filtrów DPF w Stęszewie dla pojazdów marki Isuzu jest dostępne, ponieważ regeneracja z użyciem chemii i wody pod ciśnieniem zdołała dotrzeć do Stęszewa. Wybierz swojego mechanika, który jest specjalistą od Isuzu w Stęszewie, dzięki naszej wyszukiwarce w kolumnie po prawej stronie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Isuzu w Stęszewie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Isuzu w Stęszewie 320
Regeneracja filtra FAP Isuzu w Stęszewie 320
Mycie katalizatora Isuzu w Stęszewie 320
Płukanie katalizatora SCR Isuzu w Stęszewie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Isuzu w Stęszewie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Isuzu w Stęszewie 1490
Wycinanie filtra FAP Isuzu, usuwanie filtra FAP Isuzu w Stęszewie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Isuzu w Stęszewie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Isuzu w Stęszewie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Stęszewie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Isuzu

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Isuzu w Stęszewie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Stęszew Błonie STE01L 52.278130/16.688810 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer