Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Jaguar, Karpacz

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Jaguar w Karpaczu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr cząstek stałych DPF FAP zmienia się w standardowe rozwiązanie w pojazdach Jaguar z silnikiem diesla, jednak komponent ten psuje się, w czym poradzić może regeneracja katalizatorów w pracowni pod Karpaczem. Filtry DPF FAP funkcjonują w niewiarygodnie ciężkich warunkach, a dokładnie za kolektorem spalin, przez co następuje utrata osiągów podzespołu. Karpacz jest jednym z ośrodków, które mają problem mający związek, z dużą zawartością szkodliwych zanieczyszczeń w powietrzu atmosferycznym, czemu znany koncern Jaguar próbuje, przeciwstawiać się, z wykorzystaniem katalizatorów. Diesle wytwórcy Jaguar cechują się bezkonkurencyjnymi technologiami w zakresie ograniczania zawartości produkowanych spalin. Oprócz niespodzianek turystycznych w Karpaczu znaleźć można laboratoria warsztatowe, parające się naprawą katalizatorów do aut osobowych Jaguar. Odzyskanie maksymalnych limitów emisji gazów wydechowych, zgodnych z EURO 5, wymaga sprawnie pracującego filtra cząstek stałych FAP. Zazwyczaj wadą, która dotyka samochody osobowe i ciężarowe spod skrzydeł Jaguar, zazwyczaj, gdy za napęd służy silnik wysokoprężny diesla, jest brudny filtr FAP. Wyszukanie profesjonalnego mechanika w Karpaczu wyprofilowanego w samochodach Jaguar może być skomplikowane, a także jest pracochłonne. Wykonywanie usług takich jak czyszczenie filtrów cząstek stałych albo regeneracja katalizatorów SCR dla samochodów Jaguar, można odszukać po prawej stronie, albo w pracowni warsztatu w Karpaczu. Przywrócenie wydolności części wchodzących w skład filtrów FAP w Karpaczu dla samochodów marki Jaguar jest ogólnodostępne, bo regeneracja wodno-chemiczna zdołała trafić do Karpacza.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Jaguar w Karpaczu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Jaguar w Karpaczu 320
Regeneracja filtra FAP Jaguar w Karpaczu 320
Mycie katalizatora Jaguar w Karpaczu 320
Płukanie katalizatora SCR Jaguar w Karpaczu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Jaguar w Karpaczu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Jaguar w Karpaczu 1490
Wycinanie filtra DPF Jaguar, usuwanie filtra DPF Jaguar w Karpaczu 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Jaguar w Karpaczu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Jaguar w Karpaczu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Modele samochodu Jaguar:

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer