Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Jaguar, Radłów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Jaguar w Radłowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Radłowie pojawiła się możliwość płukania katalizatorów do aut osobowych i ciężarowych Jaguar z racji pracy laboratorium warsztatu samochodowego z Radłowa. Mnóstwo samochodów osobowych w Radłowie to samochody z silnikiem i-CTDi posiadające wbudowany filtr cząstek stałych DPF FAP, który potrzebuje odnawiania. Znanej firmie Jaguar nie udałoby się wytworzenie potrzebnych maksymalnych pułapów poziomu produkcji zanieczyszczonych spalin, bez instalacji filtrów cząstek stałych FAP/DPF. Aby zabezpieczyć się od kłopotów z pracą samochodu Jaguar, trzeba czasami przepalać DPF, możliwość taka istnieje w pracowni pod Radłowa. Radłów jest jednym z miast, które napotykają kłopot mający związek, z dużym procentem emitowanych przez auta zanieczyszczeń w powietrzu atmosferycznym, czemu firma Jaguar usiłuje, profilaktycznie przeciwstawiać się, z pomocą filtrów cząstek stałych FAP. Jaguar to auta, które są popularne na całym świecie, jednak stykają się z bolączkami z filtrami DPF. Dobór profesjonalnego zakładu w Radłowie wyspecjalizowanego w pojazdach osobowych Jaguar może dostarczyć problemów, oraz jest pracochłonne. Najczęściej przyczyną przytkanego katalizatora samochodowego, znanej marki Jaguar, zdarza się inne wybrakowanie, czego przykładem może być: uszkodzona turbosprężarka. Gdyż Jaguar, równorzędnie jak inni producenci wymaga do sprawnego działania kompletnych filtrów FAP dlatego też polecamy, żeby w Radłowie wziąć pod lupę filtr cząstek stałych DPF FAP. Świadczone usługi takie jak czyszczenie katalizatorów SCR lub regeneracja filtrów cząstek stałych dla samochodów producenta Jaguar, znaleźć można w panelu po prawej, lub w pracowni warsztatu w Radłowie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Jaguar w Radłowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Jaguar w Radłowie 320
Regeneracja filtra FAP Jaguar w Radłowie 320
Mycie katalizatora Jaguar w Radłowie 320
Płukanie katalizatora SCR Jaguar w Radłowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Jaguar w Radłowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Jaguar w Radłowie 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Jaguar, usuwanie filtra cząstek stałych Jaguar w Radłowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Jaguar w Radłowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Jaguar w Radłowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Modele samochodu Jaguar:

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer