Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Jaguar, Woźniki

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Jaguar w Woźnikach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Miasto Woźniki słynne jest z powodu mechanika zajmującego się płukaniem filtrów FAP do samochodów osobowych znanej firmy Jaguar. Zdobycie wartości poziomu emisji gazów wydechowych, dopuszczalnych przez normę emisji spalin EURO 5, koniecznie wymaga jednego podzespołu, a mianowicie filtra DPF. Nierzadko bolączką, z którą zmagają się osobowe i ciężarowe diesle firmy Jaguar, zazwyczaj, kiedy w aucie pracuje silnik wysokoprężny, jest brudny katalizator samochodowy. Prócz atrakcji dla turystów w Woźnikach odszukać można zakłady, trudniące się płukaniem filtrów cząstek stałych do aut osobowych Jaguar. Najczęściej w przypadku przyczyną zdławionego reaktora katalitycznego, zwanego katalizatorem, z symbolem Jaguar, staje się inne wybrakowanie, jeden z nich to: niesprawne uszczelnienie turbosprężarki. Osobówki wytwórcy Jaguar chlubią się dobrymi patentami w temacie obniżenia zawartości emitowanych gazów spalinowych. Ażeby zabezpieczyć się od komplikacji z pracą pojazdu Jaguar, należy okresowo przepłukać katalizator samochodowy, jest to dostępne w warsztatowym laboratorium pod Woźnik. Duża część pojazdów w Woźnikach to samochody z silnikiem CRD mające zainstalowany filtr DPF, który dopomina się odnawiania. Wykaz cen regenerowania katalizatorów od Jaguar dla Woźnik wstawiliśmy na dole, można odszukać w tamtym cenniku, na jaki koszt trzeba się przygotować za wykonanie naprawy DPF. Usługi takie jak czyszczenie katalizatorów jak też płukanie DPF FAP dla aut producenta Jaguar, wyszukać można po prawej stronie, jak też w warsztacie samochodowym w Woźnikach.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Jaguar w Woźnikach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Jaguar w Woźnikach 320
Regeneracja filtra FAP Jaguar w Woźnikach 320
Mycie katalizatora Jaguar w Woźnikach 320
Płukanie katalizatora SCR Jaguar w Woźnikach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Jaguar w Woźnikach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Jaguar w Woźnikach 1490
Wycinanie katalizatora SCR Jaguar, usuwanie katalizatora SCR Jaguar w Woźnikach 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Jaguar w Woźnikach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Jaguar w Woźnikach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Modele samochodu Jaguar:

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer