Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Kamień Pomorski

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Kamieniu Pomorskim

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.00

W Kamieniu Pomorskim istnieje szansa odnawiania filtrów cząstek stałych DPF do samochodów osobowych Koenigsegg z powodu działalności laboratorium warsztatu z Kamienia Pomorskiego. Słynnej marce Koenigsegg nie udało się wytworzenie potrzebnych górnych pułapów produkcji spalin, bez zastosowania filtrów cząstek stałych FAP. Koenigsegg to pojazdy osobowe i ciężarowe, które cieszą się renomą na terenie całego świata, ale stykają się z trudnościami z filtrami cząstek stałych DPF FAP. Odnalezienie profesjonalnego zakładu mechaniki w Kamieniu Pomorskim wyprofilowanego w autach osobowych Koenigsegg może być skomplikowane, oraz jest żmudne. Zazwyczaj wadą, dotykającą pojazdy spod skrzydeł Koenigsegg, zwłaszcza, kiedy w konstrukcji wykorzystuje silnik samozapłonowy, jest zabrudzony filtr DPF FAP. Kamień Pomorski jest jednym z ośrodków, jakie dotyka problem bezpośrednio związany, z dużym procentem szkodliwych zanieczyszczeń w miejskiej atmosferze, czemu znana marka Koenigsegg usiłuje, profilaktycznie przeciwstawiać się, dzięki wykorzystaniu reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Najczęściej w przypadku podłożem przytkanego filtra DPF, z symbolem Koenigsegg, bywa inny defekt, czego przykładem może być: niesprawny układ wtryskiwaczy Common Rail. Generowanie maksymalnych limitów emisji zanieczyszczeń, zgodnych z normą EURO 4, potrzebuje funkcjonującego katalizatora. Zrewaloryzowanie wydolności części wchodzących w skład filtrów DPF w Kamieniu Pomorskim dla samochodów marki Koenigsegg jest bezproblemowe, gdyż regeneracja wodno-chemiczna zawędrowała do Kamienia Pomorskiego. Usługi, między innymi czyszczenie katalizatorów SCR a także regeneracja katalizatorów dla samochodów producenta Koenigsegg, można znaleźć w panelu po prawej, a także w warsztacie samochodowym w Kamieniu Pomorskim.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Kamieniu Pomorskim

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Kamieniu Pomorskim 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Kamieniu Pomorskim 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Kamieniu Pomorskim 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Kamieniu Pomorskim 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Kamieniu Pomorskim 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Kamieniu Pomorskim 1490
Wycinanie katalizatora Koenigsegg, usuwanie katalizatora Koenigsegg w Kamieniu Pomorskim 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Koenigsegg w Kamieniu Pomorskim 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Kamieniu Pomorskim

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Kamieniu Pomorskim z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Kamieniu Pomorskim wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Kamień Pomorski Osiedle Miejskie Dworcowa POP-KPO2 53.966961/14.775120 Wyszukaj
Kamień Pomorski Józefa Wysockiego KPO01ML 53.969891/14.767710 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer