Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Kłecko

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Kłecku

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.50

FAP staje się standardem w autach Koenigsegg z silnikiem samozapłonowym, choć moduł ten zużywa się, z czym poradzić może sobie naprawa filtrów FAP w warsztacie pod Kłeckiem. Bardzo często powodem zdławionego katalizatora, znanego koncernu Koenigsegg, bywa inna usterka, czego dobrym przykładem jest: uszkodzenie sterownika silnika. Prócz atrakcji dla turystów pod Kłeckiem odnaleźć można zakłady, parające się naprawą DPF do pojazdów osobowych i ciężarowych Koenigsegg. Wiele samochodów osobowych w Kłecku to pojazdy z silnikiem wysokoprężnym posiadający zainstalowany katalizator samochodowy, który nie może obejść się bez mycia. Auta osobowe i ciężarowe znanej marki Koenigsegg odznaczają się bardzo dobrymi technologiami w temacie redukcji zawartości produkowanych spalin. Dobranie kompetentnego mechanika w Kłecku przodującego w autach Koenigsegg może dostarczyć kłopotów, jak również jest pracochłonne. Katalizatory samochodowe zbudowane są ze skomplikowanej ceramiki, oraz metalowego korpusu, z tego też powodu filtry cząstek stałych zapychają się sadzą i potrzebne jest czyszczenie, zalecamy warsztat z Kłecka. Stajni Koenigsegg nie byłoby możliwe wytworzenie spodziewanych górnych pułapów poziomu produkcji spalin, bez montowania katalizatorów. Zlokalizuj swój zakład, który naprawia samochody marki Koenigsegg w Kłecku, dzięki usłudze wyszukiwania na naszym panelu. Wykonywanie usług takich jak naprawa katalizatorów SCR czy płukanie DPF FAP dla aut producenta Koenigsegg, odszukać można na naszej stronie internetowej, czy w warsztatowym laboratorium w Kłecku.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Kłecku

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Kłecku 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Kłecku 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Kłecku 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Kłecku 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Kłecku 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Kłecku 1490
Wycinanie filtra FAP Koenigsegg, usuwanie filtra FAP Koenigsegg w Kłecku 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Koenigsegg w Kłecku 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Kłecku

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Kłecku z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Kłecku wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Kłecko Majdany Ignacego Jana Paderewskiego KEC01A 52.639690/17.425690 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer