Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Myszyniec

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Myszyńcu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Myszyńcu pojawiła się sposobność mycia katalizatorów do aut osobowych i ciężarowych Koenigsegg z powodu funkcjonowania warsztatu mechaniki samochodowej z Myszyńca. Dobór kompetentnego warsztatu w Myszyńcu specjalizującego się w autach osobowych Koenigsegg może być nieproste, i jest mozolne. Filtry cząstek stałych DPF FAP zbudowane są z ceramicznego wnętrza, jak również osłony z metalu, przez co filtry DPF FAP zaczopowują się zanieczyszczeniami i wymagają naprawy, zalecamy zatem pracownię w Myszyńcu. Klasyczną niedoskonałością, z którą męczą się pojazdy z logo Koenigsegg, w większości wypadków, gdy w konstrukcji jest silnik wysokoprężny diesla, jest brudny od sadzy katalizator. Auta osobowe i ciężarowe marki Koenigsegg mogą się poszczycić wyjątkowymi patentami w temacie zmniejszenia emisji spalin. Nierzadko powodem przytkanego FAP-a, firmy Koenigsegg, jest inne wybrakowanie, czego przykładem może być: niesprawny układ wtryskiwaczy Common Rail. Odzyskanie górnych pułapów zawartości emitowanych zanieczyszczonych spalin, dopuszczonych normą emisji spalin EURO 5, domaga się przygotowanego reaktora katalitycznego, zwanego katalizatorem. Oprócz atrakcji dla przyjezdnych w Myszyńcu odszukać można laboratoria warsztatowe, parające się płukaniem katalizatorów samochodowych do pojazdów osobowych i ciężarowych Koenigsegg. Usługi, między innymi naprawa DPF FAP oraz regeneracja katalizatorów SCR dla samochodów producenta Koenigsegg, odnaleźć można w panelu bocznym, oraz w warsztatowym laboratorium w Myszyńcu. Ponieważ Koenigsegg, tak jak inne marki koniecznie potrzebuje do właściwego działania nienaruszonych reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami dlatego też polecamy w Myszyńcu zwrócić uwagę na katalizator samochodowy.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Myszyńcu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Myszyńcu 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Myszyńcu 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Myszyńcu 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Myszyńcu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Myszyńcu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Myszyńcu 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Koenigsegg, usuwanie filtra cząstek stałych Koenigsegg w Myszyńcu 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Koenigsegg w Myszyńcu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Myszyńcu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Myszyńcu z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Myszyńcu wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Myszyniec Kazimierza Stefanowicza MSZ01A 53.375450/21.357660 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer