Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Osieczna

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Osiecznej

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Osiecznej wystąpiła możliwość naprawy filtrów cząstek stałych FAP do pojazdów osobowych i ciężarowych Koenigsegg z powodu obecności warsztatu samochodowego z Osiecznej. Generowanie limitów zawartości emitowanych gazów spalinowych, identycznych z normą emisji spalin EURO, koniecznie potrzebuje przygotowanego filtra cząstek stałych DPF. Osieczna należy do miast, które biją na alarm powiązany, z dużą zawartością tlenków azotu NOx w miejskim powietrzu Osiecznej, czemu słynny koncern Koenigsegg dąży aby, profilaktycznie przeciwstawiać się, za pomocą filtrów DPF/FAP. Dobranie adekwatnego warsztatu mechaniki w Osiecznej wyprofilowanego w samochodach Koenigsegg może dostarczyć problemów, i jest pracochłonne. Typową słabością, z jaką zmagają się auta korporacji Koenigsegg, zazwyczaj, gdy w konstrukcji jest silnik wysokoprężny, jest zabrudzony DPF. DPF-y złożone są z ceramicznego wkładu, jak również metalowego korpusu, co wywołuje, że filtry cząstek stałych zapychają się sadzą i potrzebują czyszczenia, rekomendujemy warsztat w Osiecznej. Mnóstwo samochodów osobowych w Osiecznej to pojazdy z turbodoładowaniem mające wbudowany filtr i katalizator, który wymaga czyszczenia. Znanej korporacji Koenigsegg nie powiodło się wytwarzanie żądanych przez normy górnych limitów ilości produkowanych spalin, bez montażu filtrów FAP. Usługi takie jak czyszczenie DPF FAP jak też regeneracja FAP dla marki Koenigsegg, znaleźć można w panelu bocznym, jak też w pracowni w Osiecznej. Ze względu fakt, że Koenigsegg, niczym inne pojazdy domaga się do sprawnego działania nieuszkodzonych reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami dlatego też warto nadmienić, by w Osiecznej zadbać o katalizator.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Osiecznej

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Osiecznej 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Osiecznej 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Osiecznej 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Osiecznej 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Osiecznej 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Osiecznej 1490
Wycinanie filtra DPF Koenigsegg, usuwanie filtra DPF Koenigsegg w Osiecznej 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Koenigsegg w Osiecznej 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Osiecznej

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Osiecznej z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Osiecznej wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Osieczna Raduchowo Rynek OSN01N 51.903271/16.676880 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer