Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Ryn

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Rynie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Rynie pojawiła się szansa mycia filtrów DPF/FAP do aut osobowych Koenigsegg z powodu bytności pracowni warsztatu z Ryna. Koenigsegg to pojazdy osobowe i ciężarowe, które są uznane na terenie całej Polski, ale zmagają się z trudnościami z filtrami cząstek stałych DPF FAP. Ryn należy do ośrodków, które mają problem w związku, z dużą ilością zanieczyszczeń w atmosferze, czemu znana marka Koenigsegg dąży aby, przeciwstawiać się, za pomocą obecności reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Duża część aut w Rynie to auta z silnikiem na ropę posiadające zamontowany filtr DPF FAP, który nie może obejść się bez płukania. Wyszukanie profesjonalnego warsztatu mechaniki w Rynie specjalizującego się w pojazdach osobowych Koenigsegg może przysporzyć trudności, a także jest czasochłonne. Filtry cząstek stałych DPF FAP stworzone są z ceramiki, jak również metalowego korpusu, co wywołuje, że katalizatory samochodowe wypełniają się zanieczyszczeniami i wymagają czyszczenia, rekomendujemy usługi z Ryna. By uniknąć utrudnień z eksploatacją pojazdu Koenigsegg, trzeba okresowo wyczyścić DPF, jest to możliwe w pracowni pod Ryna. Najczęściej w przypadku sprawcą przytkanego filtra cząstek stałych FAP/DPF, znanego koncernu Koenigsegg, trafia się inne wybrakowanie, dla przykładu: uszkodzony układ zasilania silnika. Ze względu fakt, że Koenigsegg, tak jak inne marki wymaga do poprawnego działania nieuszkodzonych katalizatorów samochodowych dlatego też warto wspomnieć, by w Rynie wziąć pod skrzydła katalizator samochodowy. Świadczone usługi takie jak czyszczenie filtrów cząstek stałych albo regeneracja FAP dla pojazdów producenta Koenigsegg, można znaleźć po prawej stronie, albo u mechanika w Rynie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Rynie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Rynie 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Rynie 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Rynie 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Rynie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Rynie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Rynie 1490
Wycinanie filtra DPF Koenigsegg, usuwanie filtra DPF Koenigsegg w Rynie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Koenigsegg w Rynie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Rynie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Rynie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Rynie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Ryn Ryn Mały Albina Nowickiego RYN01G 53.939739/21.543560 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer