Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Sadlinki

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Sadlinkach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Sadlinkach istnieje szansa czyszczenia filtrów FAP do aut osobowych Koenigsegg z przyczyny bytności laboratorium z Sadlinek. Nierzadko słabością, jaka dotyka samochody wytwórcy Koenigsegg, szczególnie, wyposażone w silnik samozapłonowy, jest zapchany DPF. FAP-y wykonują pracę w nieprzeciętnie trudnym środowisku, czyli w układzie wydechowym, w wyniku czego po czasie następuje utrata parametrów urządzenia. Osiągnięcie pułapów zawartości emitowanych zanieczyszczeń, dozwolonych normą emisji spalin EURO 4, koniecznie wymaga niezawodnego DPF-a. Koenigsegg to samochody, które są znane na terenie całej Polski, jednakże borykają się z kwestią z katalizatorami SCR. Sadlinki jest jednym z centrów, które spotyka problem powiązany, z dużą zawartością procentową wyemitowanych cząstek stałych w powietrzu atmosferycznym, czemu słynny producent Koenigsegg dąży aby, profilaktycznie przeciwstawiać się, za pomocą obecności filtrów FAP. Znanej marce Koenigsegg nie byłoby możliwe wytworzenie oczekiwanych pułapów zawartości emitowanych zanieczyszczeń, bez montowania filtrów FAP. Znalezienie adekwatnego warsztatu samochodowego w Sadlinkach przodującego w samochodach osobowych Koenigsegg może być niełatwe, a także jest mozolne. Gdyż Koenigsegg, niczym inni producenci koniecznie wymaga do nienagannego działania nienaruszonych filtrów FAP warto nadmienić, by w Sadlinkach wziąć pod lupę DPF. Odnowienie sprawności części filtrów FAP w Sadlinkach dla pojazdów marki Koenigsegg jest łatwe, gdyż technologia regeneracji wodnej trafiła do Sadlinek.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Sadlinkach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Sadlinkach 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Sadlinkach 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Sadlinkach 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Sadlinkach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Sadlinkach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Sadlinkach 1490
Wycinanie filtra FAP Koenigsegg, usuwanie filtra FAP Koenigsegg w Sadlinkach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Koenigsegg w Sadlinkach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Sadlinkach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer