Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Borek Wielkopolski

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Borku Wielkopolskim

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Borek Wielkopolski wyróżnia się z powodu warsztatu trudniącego się czyszczeniem katalizatorów do samochodów osobowych ze stajni Łada. Łada to osobówki, które są popularne na terenie całego świata, niemniej jednak stykają się z bolączkami z filtrami DPF. Borek Wielkopolski należy do miast, które mają problem w związku, z ilością szkodliwych zanieczyszczeń w powietrzu, czemu słynna marka Łada dąży aby, przeciwdziałać, za pomocą filtrów FAP. Na ogół sprawcą usterki filtra DPF/FAP, z symbolem Łada, bywa inne niedociągnięcie, doskonałym przykładem jest: niesprawna pompa Common Rail. Wiele pojazdów osobowych w Borku Wielkopolskim to samochody z silnikiem TDDI mające zamontowany katalizator SCR, który musi się oddawać do regenerowania. By uchronić się od komplikacji z eksploatacją auta Łada, przydaje się okazjonalnie przepłukać katalizator SCR, jest to dostępne w warsztatowym laboratorium pod Borka Wielkopolskiego. Zwykłą usterką, która dotyka osobowe i ciężarowe diesle znanej marki Łada, głównie, kiedy w aucie pracuje silnik wysokoprężny diesla, jest zapchany sadzą katalizator samochodowy. Samochody marki Łada cieszą się bardzo dobrymi rozwiązaniami w dziedzinie zmniejszania zawartości emitowanych gazów wydechowych. Poprawienie efektywności części wchodzących w skład filtrów FAP w Borku Wielkopolskim dla pojazdów Łada jest prawdopodobne, ponieważ regeneracja wodno-chemiczna zdołała przybyć do Borka Wielkopolskiego. Dlatego że Łada, tak jak inne auta koniecznie wymaga do nienagannej pracy sprawnych filtrów DPF dlatego też polecamy w Borku Wielkopolskim wziąć pod skrzydła filtr cząstek stałych DPF FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Borku Wielkopolskim

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Borku Wielkopolskim 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Borku Wielkopolskim 320
Mycie katalizatora Łada w Borku Wielkopolskim 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Borku Wielkopolskim 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Borku Wielkopolskim 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Borku Wielkopolskim 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Łada, usuwanie filtra cząstek stałych Łada w Borku Wielkopolskim 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Łada w Borku Wielkopolskim 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Borku Wielkopolskim

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Borku Wielkopolskim z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Łada

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Łada w Borku Wielkopolskim wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Borek Wielkopolski Powstańców Wielkopolskich BWL01A 51.915520/17.223351 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer