Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Lamborghini, Czaplinek

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Lamborghini w Czaplinku

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Czaplinku istnieje sposobność odnawiania katalizatorów do pojazdów osobowych Lamborghini dzięki funkcjonowania pracowni warsztatu z Czaplinka. Ażeby uniknąć komplikacji w pracy diesla Lamborghini, należy okresowo przeczyścić filtr DPF FAP, jest to udostępnione u mechanika pod Czaplinka. DPF-y utworzone są ze skomplikowanego wkładu, oraz metalowego korpusu, co sprawia, że FAP-y zapychają się zanieczyszczeniami i konieczna jest naprawa, polecamy zatem współpracę z Czaplinkiem. Wyszukanie specjalistycznego warsztatu mechaniki w Czaplinku celującego w samochodach osobowych Lamborghini może być niełatwe, jak również jest pracochłonne. Oprócz atrakcji dla wizytujących w Czaplinku odnaleźć można warsztaty mechaniki samochodowej, zajmujące się czyszczeniem filtrów cząstek stałych do samochodów Lamborghini. Nagminnie powodem zdławionego filtra FAP, z symbolem Lamborghini, bywa inny mankament, jedną z możliwości jest: uszkodzenie pompowtryskiwaczy. Znanej firmie Lamborghini nie byłoby możliwe osiągnięcie niezbędnych do zrealizowania osiągów zawartości emitowanych cząstek stałych, bez montażu filtrów cząstek stałych. DPF-y operują w niezwykle obciążonych warunkach , a konkretnie za kolektorem spalin, co sprawia, że po czasie następuje spadek osiągów części. Odzyskiwanie wydajności części filtrów cząstek stałych FAP/DPF w Czaplinku dla samochodów Lamborghini jest bezproblemowe, albowiem regeneracja metodą wodną zawędrowała do Czaplinka. Serwis takich usług jak naprawa katalizatorów SCR czy regeneracja FAP dla aut marki Lamborghini, odszukać można w panelu bocznym, czy w laboratorium w Czaplinku.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Lamborghini w Czaplinku

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Lamborghini w Czaplinku 320
Regeneracja filtra FAP Lamborghini w Czaplinku 320
Mycie katalizatora Lamborghini w Czaplinku 320
Płukanie katalizatora SCR Lamborghini w Czaplinku 320
Naprawa filtra cząstek stałych Lamborghini w Czaplinku 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Lamborghini w Czaplinku 1490
Wycinanie filtra FAP Lamborghini, usuwanie filtra FAP Lamborghini w Czaplinku 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Lamborghini w Czaplinku 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Lamborghini w Czaplinku

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Czaplinku z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Lamborghini

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Lamborghini w Czaplinku wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Czaplinek Osiedle Wieszczów Leśników CZI01N 53.561001/16.233179 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer