Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Baojun, Dobczyce

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Baojun w Dobczycach

Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

FAP robi się standardowym rozwiązaniem w autach Baojun z silnikiem wysokoprężnym, jednak część ta zużywa się, w czym może pomóc regeneracja katalizatorów w warsztacie pod Dobczycami. Pojazdy osobowe i ciężarowe firmy Baojun mogą się pochwalić wyjątkowymi technologiami w kwestii ograniczania ilości emitowanych gazów wydechowych. Prócz atrakcji dla wizytujących w Dobczycach odszukać można warsztaty, zajmujące się naprawą katalizatorów SCR do samochodów osobowych Baojun. Dobczyce jest jednym z miast, jakie mają problem związany, z dużym odsetkiem produkowanych przez samochody zanieczyszczeń w atmosferze, czemu słynny koncern Baojun dąży aby, zapobiegać, z pomocą filtrów cząstek stałych FAP/DPF. Ażeby uchronić się od problemów w użytkowaniu samochodu Baojun, należy okresami wyczyścić FAP, jest to możliwe w warsztacie pod Dobczyc. Firmie Baojun nie byłoby możliwe utrzymanie potrzebnych do spełnienia limitów ilości emitowanych gazów wydechowych, bez wykorzystania filtrów cząstek stałych FAP/DPF. Dobranie odpowiedniego warsztatu mechaniki w Dobczycach przodującego w autach Baojun może przysporzyć problemów, a także jest czasochłonne. Baojun to samochody, jakie są słynne na terenie całej Polski, ale biedzą się ze strapieniem z katalizatorami. Usługi, między innymi czyszczenie FAP albo płukanie katalizatorów SCR dla aut Baojun, zlokalizować można na stronie, albo w warsztacie w Dobczycach. Zlokalizuj swojego mechanika, którego specjalnością jest Baojun w Dobczycach, dzięki usłudze wyszukiwania w prawej kolumnie naszej strony.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Baojun w Dobczycach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Baojun w Dobczycach 398
Regeneracja filtra FAP Baojun w Dobczycach 398
Mycie katalizatora Baojun w Dobczycach 398
Płukanie katalizatora SCR Baojun w Dobczycach 398
Naprawa filtra cząstek stałych Baojun w Dobczycach 398
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Baojun w Dobczycach 1490
Wycinanie katalizatora Baojun, usuwanie katalizatora Baojun w Dobczycach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Baojun w Dobczycach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Baojun w Dobczycach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Wybierz punkt w Dobczycach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Baojun

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Baojun w Dobczycach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Dobczyce Osiedle Jagiellońskie Jagiellońska DOB01A 49.886139/20.096411 Wyszukaj
Dobczyce Zarabie Zarabie DOB02A 49.887230/20.080370 Wyszukaj
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer