Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Baojun, Lipiany

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Baojun w Lipianach

Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Lipiany wyróżnia się z powodu warsztatu mechaniki samochodowej zajmującego się naprawą filtrów i katalizatorów do pojazdów osobowych ze stajni Baojun. Znalezienie właściwego zakładu mechaniki samochodowej w Lipianach celującego w autach Baojun może dostarczyć kłopotów, oraz jest długotrwałe. Filtry DPF FAP funkcjonują w nieprzeciętnie brudnych warunkach pracy, czyli w rurze wydechowej, co wywołuje, że po czasie następuje spadek parametrów urządzenia. Nierzadko słabością, z którą zmagają się pojazdy osobowe i ciężarowe znanego koncernu Baojun, przede wszystkim, gdy zamontowany jest silnik wysokoprężny diesla, jest brudny filtr DPF. Osiągnięcie wartości poziomu produkcji spalin, dozwolonych przez normę EURO 4, domaga się jednego podzespołu, a mianowicie katalizatora SCR. Firmie Baojun nie byłoby możliwe zachowanie żądanych przez normy limitów produkcji spalin, bez instalacji filtrów cząstek stałych. By ustrzec się od przykrości przy prowadzeniu diesla Baojun, trzeba okresami przepłukać filtr DPF, możliwość taka istnieje w laboratorium pod Lipian. Cały szereg aut w Lipianach to samochody z silnikiem wysokoprężnym posiadający zainstalowany katalizator, który potrzebuje płukania. Tabela z cennikiem oczyszczania filtrów DPF wymontowanych z Baojun dla Lipian znajduje się pod zdjęciem, istnieje możliwość by odszukać w tym cenniku, ceny za usługi czyszczenia katalizatorów samochodowych. Wybierz swój warsztat, który pomoże z Baojun w Lipianach, za pomocą wyszukiwarki w prawej kolumnie naszej strony.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Baojun w Lipianach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Baojun w Lipianach 398
Regeneracja filtra FAP Baojun w Lipianach 398
Mycie katalizatora Baojun w Lipianach 398
Płukanie katalizatora SCR Baojun w Lipianach 398
Naprawa filtra cząstek stałych Baojun w Lipianach 398
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Baojun w Lipianach 1490
Wycinanie filtra DPF Baojun, usuwanie filtra DPF Baojun w Lipianach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Baojun w Lipianach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Baojun w Lipianach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

Wybierz punkt w Lipianach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Baojun

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Baojun w Lipianach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Lipiany Jedności Narodowej LPN01A 53.003410/14.963380 Wyszukaj
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer