Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Baojun, Miejska Górka

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Baojun w Miejskiej Górce

Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Miejska Górka odznacza się obecnością warsztatu samochodowego zajmującego się myciem katalizatorów SCR do pojazdów osobowych marki Baojun. Żeby uchronić się od utrudnień w użytkowaniu auta Baojun, przydaje się co pewien czas przeczyścić filtr i katalizator, możliwość taka istnieje w warsztacie pod Miejskiej Górki. Filtry cząstek stałych operują w nieprzeciętnie zanieczyszczonym środowisku pracy, czyli w samochodowym wydechu, przez co dochodzi do utraty możliwości urządzenia. Cały szereg samochodów w Miejskiej Górce to pojazdy z silnikiem CiTD mające zamontowany filtr DPF, który potrzebuje odnawiania. Nierzadko słabością, z którą zmagają się diesle znanej marki Baojun, zazwyczaj, wykorzystujące silnik wysokoprężny, jest brudny katalizator samochodowy. Katalizatory samochodowe utworzone są z ceramicznego wkładu, jak również metalowego korpusu, z tego też powodu filtry DPF zapychają się i potrzebna jest regeneracja, polecamy współpracę z Miejską Górką. Uzyskanie maksymalnych wartości zawartości emitowanych zanieczyszczonych spalin, dozwolonych przez normę emisji spalin, koniecznie wymaga sprawnego filtra cząstek stałych FAP/DPF. Baojun to osobówki, które są popularne na terenie całego kraju, mimo to stykają się z kwestią z katalizatorami. Serwis takich usług jak naprawa DPF FAP i płukanie FAP dla pojazdów marki Baojun, zlokalizować można w panelu bocznym, i w pracowni w Miejskiej Górce. Odtworzenie wydajności właściwości katalizatorów w Miejskiej Górce dla samochodów marki Baojun jest łatwe, bo regeneracja z użyciem chemii i wody pod ciśnieniem trafiła do Miejskiej Górki.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Baojun w Miejskiej Górce

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Baojun w Miejskiej Górce 398
Regeneracja filtra FAP Baojun w Miejskiej Górce 398
Mycie katalizatora Baojun w Miejskiej Górce 398
Płukanie katalizatora SCR Baojun w Miejskiej Górce 398
Naprawa filtra cząstek stałych Baojun w Miejskiej Górce 398
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Baojun w Miejskiej Górce 1490
Wycinanie katalizatora Baojun, usuwanie katalizatora Baojun w Miejskiej Górce 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Baojun w Miejskiej Górce 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Baojun w Miejskiej Górce

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Wybierz punkt w Miejskiej Górce z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Baojun

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Baojun w Miejskiej Górce wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Miejska Górka Tęczowa MID353 51.654369/16.954161 Wyszukaj
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer