Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Baojun, Ostrów Mazowiecka

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Baojun w Ostrowi Mazowieckiej

Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Ostrów Mazowiecka chlubi się obecnością pracowni warsztatu zajmującego się płukaniem filtrów do samochodów osobowych z symbolem Baojun. Ostrów Mazowiecka należy do miast, które mają problem związany, z dużą zawartością procentową szkodliwych zanieczyszczeń w miejskim powietrzu Ostrowi Mazowieckiej, czemu znana marka Baojun stara się, przeciwstawiać się, dzięki obecności filtrów cząstek stałych DPF. Filtry FAP trudnią się pracą w bardzo ciężkich warunkach pracy, czyli za kolektorem spalin, przez co dochodzi do spadku możliwości części. Katalizatory SCR zbudowane są z ceramiki, jak również osłony z metalu, z tego też powodu FAP-y wypełniają się i potrzebują regeneracji, polecamy zatem usługi z Ostrowi Mazowieckiej. Uzyskanie maksymalnych limitów produkcji spalin, dopuszczalnych przez normę EURO, domaga się sprawnie pracującego filtra DPF. Zazwyczaj wadą, z którą męczą się pojazdy osobowe i ciężarowe znanego koncernu Baojun, szczególnie, gdy wykorzystywany jest silnik diesla, jest brudny filtr FAP. Cały szereg pojazdów w Ostrowi Mazowieckiej to pojazdy z silnikiem CRDi mające wbudowany katalizator, który potrzebuje płukania. Oprócz rozrywek dla będących przejazdem pod Ostrowią Mazowiecką znaleźć można warsztaty, zajmujące się czyszczeniem filtrów cząstek stałych do aut osobowych i ciężarowych Baojun. Z racji tego, że Baojun, równorzędnie jak inni producenci domaga się do właściwej pracy sprawnych filtrów cząstek stałych dlatego też warto nadmienić, by w Ostrowi Mazowieckiej zadbać o filtr DPF FAP. Odzyskanie skuteczności części wchodzących w skład filtrów cząstek stałych FAP/DPF w Ostrowi Mazowieckiej dla pojazdów producenta Baojun jest osiągalne, ponieważ regeneracja z użyciem chemii i wody pod ciśnieniem dotarła do Ostrowi Mazowieckiej.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Baojun w Ostrowi Mazowieckiej

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Baojun w Ostrowi Mazowieckiej 398
Regeneracja filtra FAP Baojun w Ostrowi Mazowieckiej 398
Mycie katalizatora Baojun w Ostrowi Mazowieckiej 398
Płukanie katalizatora SCR Baojun w Ostrowi Mazowieckiej 398
Naprawa filtra cząstek stałych Baojun w Ostrowi Mazowieckiej 398
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Baojun w Ostrowi Mazowieckiej 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Baojun, usuwanie filtra cząstek stałych Baojun w Ostrowi Mazowieckiej 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Baojun w Ostrowi Mazowieckiej 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Baojun w Ostrowi Mazowieckiej

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Wybierz punkt w Ostrowi Mazowieckiej z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Baojun

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Baojun w Ostrowi Mazowieckiej wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Ostrów Mazowiecka Osiedle Widnichowska Lubiejewska OSM01A 52.813702/21.889200 Wyszukaj
Ostrów Mazowiecka Podstoczysko Sielska OSM01N 52.802650/21.890129 Wyszukaj
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer