Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Baojun, Woźniki

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Baojun w Woźnikach

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.00

Katalizator samochodowy robi się standardowym rozwiązaniem w autach osobowych Baojun z silnikiem napędzanym ropą, jednak część ta zużywa się, ale może w tym pomóc płukanie filtrów FAP w laboratorium pod Woźnikami. Filtry cząstek stałych wykonują pracę w nadzwyczaj trudnych warunkach pracy, a dokładnie w samochodowym wydechu, co sprawia, że po czasie następuje spadek możliwości urządzenia. Zdobycie wartości produkcji zanieczyszczonych spalin, dozwolonych przez EURO 5, koniecznie potrzebuje pracującego poprawnie filtra cząstek stałych DPF. Prócz atrakcji dla turystów pod Woźnikami odnaleźć można pracownie, trudniące się naprawą filtrów cząstek stałych do pojazdów osobowych i ciężarowych Baojun. Nagminnie przyczyną usterki filtra cząstek stałych FAP, spod skrzydeł Baojun, bywa inne wybrakowanie, na przykład: uszkodzenie pompowtryskiwaczy. Mnóstwo samochodów w Woźnikach to samochody z silnikiem CDTi posiadające katalizator, który nie może obejść się bez odnawiania. Typową bolączką, z jaką biedzą się samochody osobowe i ciężarowe spod skrzydeł Baojun, zazwyczaj, gdy w konstrukcji jest silnik wysokoprężny, jest brudny filtr i katalizator. Woźniki należy do miast, które spotyka problem mający związek, z dużą zawartością procentową emitowanych zanieczyszczeń w powietrzu, czemu producent Baojun stara się, prewencyjnie zapobiegać, ze wsparciem filtrów DPF. Z racji tego, że Baojun, niczym inne pojazdy domaga się do poprawnej pracy kompletnych filtrów cząstek stałych FAP warto wspomnieć, by w Woźnikach zadbać o filtr cząstek stałych DPF FAP. Odzyskiwanie kondycji składowych filtrów DPF w Woźnikach dla samochodów producenta Baojun jest bezproblemowe, bo nowa metoda regeneracji dotarła do Woźnik.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Baojun w Woźnikach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Baojun w Woźnikach 398
Regeneracja filtra FAP Baojun w Woźnikach 398
Mycie katalizatora Baojun w Woźnikach 398
Płukanie katalizatora SCR Baojun w Woźnikach 398
Naprawa filtra cząstek stałych Baojun w Woźnikach 398
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Baojun w Woźnikach 1490
Wycinanie katalizatora Baojun, usuwanie katalizatora Baojun w Woźnikach 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Baojun w Woźnikach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Baojun w Woźnikach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer