Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - DS, Opole Lubelskie

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów DS w Opolu Lubelskim

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.50

Filtr i katalizator robi się standardem w samochodach osobowych DS z silnikiem wysokoprężnym, choć moduł ten psuje się, w czym poradzić może regeneracja filtrów FAP w warsztacie mechaniki samochodowej pod Opolem Lubelskim. FAP-y trudnią się pracą w bardzo brudnym środowisku pracy, to jest za kolektorem spalin, co jest powodem, że dochodzi do spadku właściwości części. Filtry cząstek stałych utworzone są ze skomplikowanej ceramiki, oraz korpusu z metalu, z tego też powodu katalizatory samochodowe zaczopowują się i potrzebują czyszczenia, zalecamy firmę pod Opolem Lubelskim. Znalezienie wykwalifikowanego zakładu mechaniki samochodowej w Opolu Lubelskim celującego w autach DS może przysporzyć trudności, i jest długotrwałe. Nagminnie podłożem przytkanego reaktora katalitycznego, zwanego katalizatorem, ze stajni DS, trafia się inne niedociągnięcie, jedną z możliwości jest: niewłaściwa praca układu zasilania. Osiągnięcie wartości zawartości emitowanych zanieczyszczeń, zgodnych z normą emisji spalin EURO 4, potrzebuje funkcjonującego DPF-a. DS to pojazdy osobowe i ciężarowe, jakie są uznane w całym kraju, lecz zmagają się z bolączkami z katalizatorami. Niemało pojazdów w Opolu Lubelskim to pojazdy z silnikiem diesla mające zamontowany katalizator, który potrzebuje odnawiania elementów. Cennik usług odnawiania filtrów cząstek stałych FAP/DPF od DS dla Opola Lubelskiego umieszczono poniżej tego tekstu, da się znaleźć w tamtym cenniku, ile trzeba zapłacić za wykonanie płukania filtrów cząstek stałych. Zlokalizuj swój zakład, który pomoże z DS w Opolu Lubelskim, dzięki naszej wyszukiwarce w prawej części strony.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów DS w Opolu Lubelskim

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF DS w Opolu Lubelskim 320
Regeneracja filtra FAP DS w Opolu Lubelskim 320
Mycie katalizatora DS w Opolu Lubelskim 320
Płukanie katalizatora SCR DS w Opolu Lubelskim 320
Naprawa filtra cząstek stałych DS w Opolu Lubelskim 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych DS w Opolu Lubelskim 1490
Wycinanie filtra DPF DS, usuwanie filtra DPF DS w Opolu Lubelskim 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR DS w Opolu Lubelskim 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora DS w Opolu Lubelskim

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Opolu Lubelskim z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu DS

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator DS w Opolu Lubelskim wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Opole Lubelskie Lubelska OLB246 50.642429/17.991570 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer