Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Hino Motors, Nasielsk

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Hino Motors w Nasielsku

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr cząstek stałych staje się standardowym rozwiązaniem w autach osobowych Hino Motors z silnikiem na olej napędowy, jednakże część ta zużywa się, ale może w tym pomóc czyszczenie katalizatorów w warsztacie samochodowym pod Nasielskiem. Zazwyczaj wadą, z którą męczą się pojazdy osobowe i ciężarowe z symbolem Hino Motors, głównie, wykorzystujące silnik diesla, jest zapchany sadzą filtr FAP. Generowanie górnych osiągów ilości emitowanych gazów wydechowych, dopuszczalnych według normy emisji spalin EURO, potrzebuje sprawnego katalizatora SCR. Znanemu producentowi Hino Motors niemożliwe byłoby uzyskanie niezbędnych do zrealizowania wyników zawartości emitowanych zanieczyszczonych spalin, bez wykorzystania filtrów cząstek stałych. Pojazdy osobowe i ciężarowe marki Hino Motors wyróżniają się bezkonkurencyjnymi rozwiązaniami technologicznymi w temacie obniżania ilości produkowanych gazów wydechowych. Ażeby uchronić się od komplikacji w eksploatacji samochodu Hino Motors, wypada okresami przepalać filtr DPF, jest to dostępne w laboratorium warsztatu pod Nasielska. Z reguły sprawcą zapchanego DPF-a, z logo Hino Motors, bywa inny defekt, na przykład: uszkodzenie pompowtryskiwaczy. Hino Motors to auta osobowe i ciężarowe, jakie cieszą się uznaniem na terenie całej Polski, jednakże zmagają się z utrudnieniami z filtrami cząstek stałych DPF FAP. Serwis takich usług jak czyszczenie FAP jak też płukanie katalizatorów SCR dla pojazdów marki Hino Motors, można znaleźć na naszej stronie internetowej, jak też w pracowni w Nasielsku. Lista cennika płukania katalizatorów samochodowych pochodzących z Hino Motors dla Nasielska zamieściliśmy w poniższej sekcji, istnieje możliwość by znaleźć na tamtej liście, na jaki koszt trzeba się przygotować za usługi płukania katalizatorów samochodowych.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Hino Motors w Nasielsku

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Hino Motors w Nasielsku 320
Regeneracja filtra FAP Hino Motors w Nasielsku 320
Mycie katalizatora Hino Motors w Nasielsku 320
Płukanie katalizatora SCR Hino Motors w Nasielsku 320
Naprawa filtra cząstek stałych Hino Motors w Nasielsku 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Hino Motors w Nasielsku 1490
Wycinanie katalizatora SCR Hino Motors, usuwanie katalizatora SCR Hino Motors w Nasielsku 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Hino Motors w Nasielsku 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Hino Motors w Nasielsku

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Nasielsku z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Hino Motors

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Hino Motors w Nasielsku wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Nasielsk Przepitki Warszawska NAS01G 52.589119/20.814501 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer