Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Hino Motors, Torzym

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Hino Motors w Torzymiu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Torzymiu znajduje się szansa regeneracji katalizatorów samochodowych do pojazdów Hino Motors z przyczyny obecności warsztatowego laboratorium z Torzymia. Aby uniknąć kłopotów w eksploatacji diesla Hino Motors, potrzeba od czasu do czasu wyczyścić katalizator SCR, udostępniono taką usługę w warsztacie samochodowym pod Torzymia. Auta osobowe i ciężarowe firmy Hino Motors chlubią się dobrymi patentami w zakresie ograniczenia zawartości produkowanych gazów wydechowych. Dobranie odpowiedniego warsztatu samochodowego w Torzymiu przodującego w autach osobowych Hino Motors może być skomplikowane, a także jest żmudne. Niemało pojazdów w Torzymiu to samochody z silnikiem i-CTDi mające zainstalowany filtr FAP, który potrzebuje naprawy. Filtry DPF pracują w niezwykle ciężkich warunkach pracy, a dokładnie w układzie redukcji emisji spalin, co jest powodem, że po czasie następuje utrata parametrów podzespołu. Katalizatory zmontowane są z aktywnego chemicznie wkładu, jak również korpusu z metalu, z tego też powodu DPF-y wypełniają się sadzą i potrzebna jest regeneracja, polecamy pracownię w Torzymiu. Klasyczną usterką, z jaką zmagają się pojazdy osobowe i ciężarowe ze stajni Hino Motors, w większości wypadków, kiedy w aucie pracuje silnik diesla, jest zaczopowany katalizator. Ze względu fakt, że Hino Motors, zupełnie jak inne pojazdy wymaga do nienagannej pracy niezepsutych filtrów cząstek stałych dlatego też zalecamy, żeby w Torzymiu zadbać o filtr cząstek stałych DPF FAP. Odnajdź swojego mechanika, który pomoże z Hino Motors w Torzymiu, przy użyciu wyszukiwarki po prawej części strony.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Hino Motors w Torzymiu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Hino Motors w Torzymiu 320
Regeneracja filtra FAP Hino Motors w Torzymiu 320
Mycie katalizatora Hino Motors w Torzymiu 320
Płukanie katalizatora SCR Hino Motors w Torzymiu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Hino Motors w Torzymiu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Hino Motors w Torzymiu 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Hino Motors, usuwanie filtra cząstek stałych Hino Motors w Torzymiu 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Hino Motors w Torzymiu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Hino Motors w Torzymiu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Torzymiu z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Hino Motors

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Hino Motors w Torzymiu wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Torzym Osiedle Lecha Podgórna TOZ01A 52.313801/15.072610 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer