Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Drezdenko

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Drezdenku

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr DPF staje się standardem w autach Holden (HSV) z silnikiem na ropę, choć moduł ten psuje się, co rozwiązać może regeneracja katalizatorów w pracowni pod Drezdenkiem. Zachowanie maksymalnych pułapów poziomu produkcji cząstek stałych, dopuszczalnych dla emisji spalin EURO, koniecznie potrzebuje sprawnie pracującego katalizatora SCR. Aby unikać utrudnień z pracą diesla Holden (HSV), przydaje się od czasu do czasu przepłukać katalizator, możliwość taka istnieje w warsztatowym laboratorium pod Drezdenka. Wiele samochodów w Drezdenku to samochody z silnikiem Di-D posiadające katalizator, który potrzebuje mycia. Drezdenko należy do miast, które napotykają kłopot bezpośrednio związany, z dużą zawartością procentową produkowanych przez samochody zanieczyszczeń w powietrzu Drezdenka, czemu marka Holden (HSV) stara się, profilaktycznie przeciwstawiać się, za pomocą obecności filtrów cząstek stałych DPF. Odnalezienie właściwego mechanika samochodowego w Drezdenku wyprofilowanego w autach osobowych Holden (HSV) może przysporzyć trudności, a także jest mozolne. Oprócz niespodzianek dla turystów pod Drezdenkiem znaleźć można laboratoria, trudniące się naprawą katalizatorów SCR do aut osobowych Holden (HSV). Samochody marki Holden (HSV) wyróżniają się nieprzeciętnymi aparaturami w zakresie ograniczania emisji zanieczyszczeń. Znajdź swojego mechanika samochodowego, który pomoże z Holden (HSV) w Drezdenku, dzięki naszej wyszukiwarce na naszym panelu. Gdyż Holden (HSV), niczym inne maszyny koniecznie potrzebuje do właściwej pracy sprawnych katalizatorów samochodowych dlatego też polecamy, żeby w Drezdenku zaopiekować się elementem, jakim jest katalizator.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Drezdenku

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Drezdenku 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Drezdenku 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Drezdenku 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Drezdenku 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Drezdenku 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Drezdenku 1490
Wycinanie katalizatora SCR Holden (HSV), usuwanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Drezdenku 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Drezdenku 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Drezdenku

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Drezdenku z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Drezdenku wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Drezdenko Chełm Drezdenecki Słoneczna DZD01G 52.832581/15.838010 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer