Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Pisz

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Piszu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.00

Filtr FAP staje się standardowym rozwiązaniem w autach Holden (HSV) z silnikiem na olej napędowy, jednakże moduł ten zużywa się, czemu podołać może płukanie filtrów DPF w warsztacie mechaniki samochodowej pod Piszem. Odzyskanie wyników produkcji zanieczyszczeń, zgodnych z normą EURO, koniecznie potrzebuje sprawnego filtra cząstek stałych DPF. Nieraz sprawcą przytkanego filtra cząstek stałych DPF, spod skrzydeł Holden (HSV), zdarza się inny mankament, na przykład: uszkodzona turbosprężarka. Nierzadko wadą, z jaką biedzą się pojazdy znanej firmy Holden (HSV), głównie, mające silnik wysokoprężny diesla, jest zapchany filtr i katalizator. FAP-y złożone są z ceramicznego wkładu, a także korpusu z metalu, przez co filtry DPF FAP wypełniają się sadzą i potrzebują regeneracji, zachwalamy tym samym warsztat w Piszu. Filtry cząstek stałych działają w wyjątkowo ciężkich warunkach pracy, czyli w samochodowym wydechu, w wyniku czego dochodzi do spadku parametrów części. Oprócz atrakcji turystycznych w Piszu odszukać można warsztaty, zajmujące się płukaniem filtrów cząstek stałych do samochodów osobowych Holden (HSV). By uchronić się przed dużą ilością komplikacji z eksploatacją samochodu Holden (HSV), należy czasem przepalać katalizator SCR, jest to możliwe u mechanika pod Pisza. Zlokalizuj swój zakład mechaniki, którego specjalnością jest Holden (HSV) w Piszu, dzięki usłudze wyszukiwania w kolumnie po prawej stronie. Gdyż Holden (HSV), zupełnie jak inne maszyny koniecznie potrzebuje do sprawnego funkcjonowania nienaruszonych katalizatorów samochodowych polecamy w Piszu zadbać o katalizator.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Piszu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Piszu 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Piszu 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Piszu 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Piszu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Piszu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Piszu 1490
Wycinanie katalizatora SCR Holden (HSV), usuwanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Piszu 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Holden (HSV) w Piszu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Piszu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Piszu z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Piszu wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Pisz Osiedle Wschód Słubicka PIS01N 53.622730/21.823320 Wyszukaj
Pisz Grunwaldzka PIS01ML 53.631241/21.801600 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer