Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Stara Wieś

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Starej Wsi

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Miasto Stara Wieś wyróżnia się z powodu warsztatowego laboratorium zajmującego się przywracaniem sprawności filtrów FAP do pojazdów osobowych ze stajni Holden (HSV). Nierzadko usterką, z jaką biedzą się osobowe i ciężarowe diesle spod znaku Holden (HSV), zazwyczaj, gdy w konstrukcji jest silnik wysokoprężny, jest zabrudzony sadzą filtr FAP. Osobowe i ciężarowe diesle spod znaku Holden (HSV) mogą się poszczycić bezkonkurencyjnymi narzędziami w temacie spadku emisji gazów wydechowych. Katalizatory SCR zmontowane są ze skomplikowanego wkładu, i osłony z metalu, co wywołuje, że FAP-y zaczopowują się zanieczyszczeniami i potrzebna jest naprawa, polecamy zatem usługi z Starej Wsi. Nagminnie sprawcą przytkanego DPF-a, wytwórcy Holden (HSV), jest inna usterka, jedną z możliwości jest: uszkodzona turbosprężarka. Wyszukanie profesjonalnego mechanika samochodowego w Starej Wsi przodującego w autach Holden (HSV) może być skomplikowane, a także jest czasochłonne. Holden (HSV) to pojazdy, jakie są znane na całym świecie, niemniej jednak walczą z utrudnieniami z filtrami DPF. Uzyskanie górnych osiągów ilości emitowanych cząstek stałych, dopuszczonych normą emisji spalin EURO 4, potrzebuje niezawodnego katalizatora SCR. Cennik usług płukania katalizatorów samochodowych z Holden (HSV) dla Starej Wsi zamieściliśmy poniżej, da się przeglądnąć na tej liście, jaka jest cena za wykonanie usługi płukania katalizatorów. Wyszukaj swój zakład mechaniki, który pomoże z Holden (HSV) w Starej Wsi, dzięki usłudze wyszukiwania w prawej części strony.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Starej Wsi

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Starej Wsi 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Starej Wsi 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Starej Wsi 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Starej Wsi 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Starej Wsi 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Starej Wsi 1490
Wycinanie filtra DPF Holden (HSV), usuwanie filtra DPF Holden (HSV) w Starej Wsi 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Holden (HSV) w Starej Wsi 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Starej Wsi

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Starej Wsi z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Starej Wsi wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Stara Wieś Fabryczna SWS01G 52.083359/21.357479 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer