Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Bukowsko

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Bukowsku

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Bukowsku jest sposobność odnawiania elementów filtrów FAP do pojazdów osobowych Infiniti z racji funkcjonowania pracowni warsztatu z Bukowska. Generowanie górnych limitów emisji gazów wydechowych, zgodnych z EURO 6, koniecznie potrzebuje przygotowanego DPF-a. Klasyczną wadą, jaka dotyka osobówki firmy Infiniti, przede wszystkim, posiadające silnik wysokoprężny, jest brudny katalizator. Najczęściej źródłem uszkodzenia DPF-a, ze stajni Infiniti, trafia się inny problem, jeden z nich to: niewłaściwa praca układu zasilania silnika. Bukowsko należy do miast, jakie biją na alarm związany, z ilością smogu w powietrzu Bukowska, czemu słynny producent Infiniti próbuje, przeciwstawiać się, za sprawą obecności filtrów cząstek stałych. Infiniti to samochody, jakie są znane na całym świecie, ale walczą z utrudnieniami z katalizatorami SCR. Stajni Infiniti nie byłoby możliwe generowanie wymaganych do zrealizowania górnych osiągów zawartości emitowanych cząstek stałych, bez skorzystania z filtrów cząstek stałych DPF. Prócz rozrywek dla przyjezdnych w Bukowsku znaleźć można laboratoria warsztatowe, trudniące się płukaniem DPF FAP do samochodów osobowych Infiniti. Znajdź swój zakład mechaniki, który naprawia samochody marki Infiniti w Bukowsku, dzięki naszej wyszukiwarce w prawej części strony. Tabela cennika regeneracji filtrów cząstek stałych z samochodów Infiniti dla Bukowska wstawiono pod zdjęciem, powinno być można zweryfikować w tamtym cenniku, ile zapłacić będzie trzeba za wykonanie usługi regeneracji DPF.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Bukowsku

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Bukowsku 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Bukowsku 320
Mycie katalizatora Infiniti w Bukowsku 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Bukowsku 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Bukowsku 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Bukowsku 1490
Wycinanie filtra DPF Infiniti, usuwanie filtra DPF Infiniti w Bukowsku 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Infiniti w Bukowsku 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Bukowsku

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Bukowsku z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Bukowsku wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Bukowsko Bukows284 BKS01D 49.473099/22.054211 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer