Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Gąbin

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Gąbinie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Katalizator SCR staje się standardem w samochodach Infiniti z silnikiem napędzanym dieslem, lecz moduł ten psuje się, czemu podołać może płukanie filtrów DPF w warsztatowym laboratorium pod Gąbinem. Dobór wykwalifikowanego mechanika w Gąbinie przodującego w samochodach Infiniti może być nieproste, oraz jest mozolne. Katalizatory samochodowe operują w wyjątkowo zanieczyszczonym środowisku, to jest w rurze wydechowej, w wyniku czego dochodzi do utraty właściwości podzespołu. Prócz niespodzianek turystycznych w Gąbinie odszukać można warsztaty, parające się czyszczeniem filtrów cząstek stałych do pojazdów osobowych Infiniti. Zachowanie osiągów poziomu emisji zanieczyszczonych spalin, dozwolonych przez normę EURO 5, potrzebuje pracującego poprawnie filtra FAP. Infiniti to pojazdy osobowe i ciężarowe, jakie są uznane na terenie całego świata, lecz walczą z problemami z filtrami cząstek stałych. Katalizatory samochodowe zmontowane są ze skomplikowanej ceramiki, oraz korpusu z metalu, co wywołuje, że DPF-y wypełniają się sadzą i potrzebne jest czyszczenie, rekomendujemy warsztat z Gąbina. Klasyczną niedoskonałością, z którą borykają się pojazdy osobowe i ciężarowe wytwórcy Infiniti, w szczególności, kiedy w konstrukcji wykorzystuje silnik samozapłonowy, jest zapchany katalizator SCR. Ze względu fakt, że Infiniti, tak jak każda inna marka potrzebuje do nienagannego funkcjonowania nienaruszonych filtrów DPF zalecamy, żeby w Gąbinie wziąć pod skrzydła katalizator SCR. Zregenerowanie kondycji elementów filtrów DPF w Gąbinie dla marki Infiniti jest osiągalne, bo technologia regeneracji wodnej zdołała dotrzeć do Gąbina.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Gąbinie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Gąbinie 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Gąbinie 320
Mycie katalizatora Infiniti w Gąbinie 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Gąbinie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Gąbinie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Gąbinie 1490
Wycinanie katalizatora Infiniti, usuwanie katalizatora Infiniti w Gąbinie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Infiniti w Gąbinie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Gąbinie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Gąbinie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Gąbinie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Gąbin Budki Browarna GBN01N 52.397781/19.734350 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer