Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Grajewo

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Grajewie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Miasto Grajewo znane jest z mechanika zajmującego się oczyszczaniem filtrów i katalizatorów do aut osobowych i ciężarowych ze stajni Infiniti. Wyszukanie kompetentnego warsztatu mechaniki w Grajewie wyprofilowanego w pojazdach osobowych Infiniti może być trudne, oraz jest żmudne. Katalizatory zbudowane są z aktywnego chemicznie wkładu, i osłony z metalu, z tego też powodu katalizatory samochodowe zaczopowują się sadzą i potrzebne jest czyszczenie, zachwalamy tym samym warsztat w Grajewie. Aby unikać kłopotów przy prowadzeniu diesla Infiniti, należy niekiedy wyczyścić filtr FAP, jest to możliwe w pracowni warsztatu pod Grajewa. Grajewo jest jednym z ośrodków, jakie biją na alarm mający związek, z dużą zawartością szkodliwych zanieczyszczeń w powietrzu, czemu słynna firma Infiniti usiłuje, przeciwdziałać, za pomocą reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Niemało aut w Grajewie to auta z silnikiem dCi wyposażone w katalizator, który dopomina się czyszczenia. Zwykłą słabością, z którą borykają się osobówki ze stajni Infiniti, w większości wypadków, gdy za napęd służy silnik diesla, jest zapchany filtr cząstek stałych. Auta firmy Infiniti mogą się pochwalić nieprzeciętnymi mechanizmami pracy w dziedzinie redukcji produkcji gazów spalinowych. Dobierz swój zakład mechaniki, który specjalizuje się w Infiniti w Grajewie, dzięki usłudze wyszukiwania w kolumnie po prawej stronie. Ze względu fakt, że Infiniti, zupełnie jak inne samochody wymaga do właściwej pracy nieuszkodzonych filtrów cząstek stałych DPF dlatego też warto wspomnieć, by w Grajewie przyjrzeć się jaki stan ma nasz filtr cząstek stałych.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Grajewie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Grajewie 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Grajewie 320
Mycie katalizatora Infiniti w Grajewie 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Grajewie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Grajewie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Grajewie 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Infiniti, usuwanie filtra cząstek stałych Infiniti w Grajewie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Infiniti w Grajewie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Grajewie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Grajewie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Grajewie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Grajewo Osiedle 1000-lecia Józefa Piłsudskiego GRA01N 53.644550/22.449631 Wyszukaj
Grajewo Osiedle Broniewskiego Wojska Polskiego GRA01ML 53.634521/22.475170 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer