Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Kazimierz Dolny

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Kaizmierzu Dolnym

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr cząstek stałych zmienia się w standard w autach Infiniti z silnikiem wysokoprężnym, ale część tę dotykają usterki, ale może w tym pomóc płukanie filtrów DPF w pracowni warsztatu pod Kazimierzem Dolnym. Infiniti to samochody, które cieszą się sławą na terenie całego kraju, ale stykają się z bolączkami z filtrami cząstek stałych. Niemało aut w Kaizmierzu Dolnym to pojazdy z silnikiem CRDi posiadające wbudowany filtr i katalizator, który wymaga regeneracji. DPF-y zbudowane są z ceramicznego wkładu, i korpusu z metalu, co wywołuje, że filtry DPF zaczopowują się zanieczyszczeniami i wymagają regeneracji, rekomendujemy pracownię w Kaizmierzu Dolnym. Kazimierz Dolny należy do ośrodków, jakie napotykają problem powiązany, z ilością zanieczyszczeń w przestrzeni powietrznej Kazimierza Dolnego, czemu znany koncern Infiniti stara się, prewencyjnie zapobiegać, za pomocą obecności filtrów cząstek stałych. Samochody osobowe i ciężarowe z symbolem Infiniti cieszą się nieprzeciętnymi technologiami w sferze redukcji ilości emitowanych zanieczyszczonych spalin. Nieraz sprawcą zaczopowania katalizatora samochodowego, wytwórcy Infiniti, bywa inne uszkodzenie, doskonałym przykładem jest: niewłaściwy stan wtryskiwaczy. Częstą bolączką, z jaką zmagają się pojazdy osobowe i ciężarowe wytwórcy Infiniti, w większości wypadków, gdy wykorzystywany jest silnik samozapłonowy, jest zabrudzony sadzą filtr DPF FAP. Tabela z cennikiem regenerowania filtrów DPF/FAP dedykowanych do Infiniti dla Kazimierza Dolnego ulokowano pod zdjęciem, istnieje możliwość by znaleźć na tamtej liście, ile zapłacić będzie trzeba za wykonanie usługi czyszczenia DPF. Gdyż Infiniti, równorzędnie jak inne pojazdy wymaga do właściwej pracy kompletnych filtrów cząstek stałych FAP/DPF dlatego też polecamy, żeby w Kaizmierzu Dolnym przyjrzeć się jaki stan ma nasz filtr i katalizator.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Kaizmierzu Dolnym

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Kaizmierzu Dolnym 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Kaizmierzu Dolnym 320
Mycie katalizatora Infiniti w Kaizmierzu Dolnym 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Kaizmierzu Dolnym 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Kaizmierzu Dolnym 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Kaizmierzu Dolnym 1490
Wycinanie katalizatora Infiniti, usuwanie katalizatora Infiniti w Kaizmierzu Dolnym 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Infiniti w Kaizmierzu Dolnym 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Kaizmierzu Dolnym

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer