Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Lipiany

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Lipianach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Miasto Lipiany chlubi się obecnością warsztatu samochodowego zajmującego się regenerowaniem filtrów cząstek stałych DPF FAP do aut osobowych marki Infiniti. Filtry DPF FAP składają się z ceramicznego wnętrza, i korpusu z metalu, z tego też powodu filtry DPF FAP zapychają się sadzą i potrzebują czyszczenia, zachwalamy tym samym warsztat w Lipianach. Odzyskanie maksymalnych wartości ilości produkowanych gazów spalinowych, dopuszczalnych przez normę EURO, koniecznie wymaga pracującego poprawnie filtra DPF/FAP. Duża część pojazdów osobowych w Lipianach to pojazdy z silnikiem diesla posiadający zainstalowany filtr DPF, który nie może obejść się bez odnawiania elementów. By zabezpieczyć się od przykrości z użytkowaniem pojazdu Infiniti, należy okresami przeczyścić DPF, jest to udostępnione w warsztacie pod Lipian. Dobranie właściwego warsztatu w Lipianach celującego w samochodach osobowych Infiniti może być skomplikowane, jak również jest pracochłonne. Najczęściej w przypadku sprawcą zapchanego DPF-a, spod znaku Infiniti, staje się inna wada, doskonałym przykładem jest: niesprawne uszczelnienie turbosprężarki. Korporacji Infiniti nie udało się zachowanie niezbędnych maksymalnych wyników poziomu produkcji cząstek stałych, bez montażu filtrów cząstek stałych DPF. Wykonywanie usług takich jak naprawa katalizatorów czy regeneracja katalizatorów dla marki Infiniti, odnaleźć można na naszej stronie internetowej, czy w warsztacie mechaniki samochodowej w Lipianach. Lista cenowa regeneracji filtrów DPF/FAP z Infiniti dla Lipian umieszczono na dole, powinno być można znaleźć w tym cenniku, ile zapłacić będzie trzeba za świadczone usługi regeneracji filtrów cząstek stałych.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Lipianach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Lipianach 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Lipianach 320
Mycie katalizatora Infiniti w Lipianach 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Lipianach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Lipianach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Lipianach 1490
Wycinanie katalizatora SCR Infiniti, usuwanie katalizatora SCR Infiniti w Lipianach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Infiniti w Lipianach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Lipianach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Lipianach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Lipianach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Lipiany Jedności Narodowej LPN01A 53.003410/14.963380 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer