Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Wiązów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Wiązowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

DPF staje się standardowym rozwiązaniem w autach Infiniti z silnikiem na olej napędowy, pomimo że moduł ten dotykają usterki, z czym poradzić może sobie płukanie filtrów FAP u mechanika pod Wiązowem. Infiniti to samochody osobowe i ciężarowe, które są popularne w całym kraju, niemniej jednak walczą z utrudnieniami z filtrami cząstek stałych DPF FAP. Filtry DPF utworzone są ze skomplikowanej ceramiki, jak również korpusu z metalu, co sprawia, że filtry DPF zapychają się zanieczyszczeniami i potrzebne jest czyszczenie, zalecamy współpracę z Wiązowem. Sporo samochodów osobowych w Wiązowie to samochody z silnikiem diesla posiadający zainstalowany filtr i katalizator, który musi się oddawać do czyszczenia. Uzyskanie limitów poziomu produkcji gazów wydechowych, dozwolonych przez normę emisji spalin EURO, domaga się sprawnie pracującego filtra DPF/FAP. Dobór specjalistycznego warsztatu mechaniki w Wiązowie celującego w autach Infiniti może być nieproste, oraz jest czasochłonne. Samochody osobowe i ciężarowe spod skrzydeł Infiniti wyróżniają się doskonałymi patentami w dziedzinie obniżania poziomu produkcji zanieczyszczonych spalin. Standardową słabością, z jaką biedzą się pojazdy ze stajni Infiniti, w szczególności, wykorzystujące silnik wysokoprężny, jest zaczopowany katalizator SCR. Namierz swój warsztat samochodowy, którego specjalnością jest Infiniti w Wiązowie, za pomocą wyszukiwarki w prawej części strony. Usługi, między innymi czyszczenie DPF a także płukanie katalizatorów dla pojazdów producenta Infiniti, wyszukać można w panelu bocznym naszej strony, a także w laboratorium warsztatu w Wiązowie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Wiązowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Wiązowie 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Wiązowie 320
Mycie katalizatora Infiniti w Wiązowie 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Wiązowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Wiązowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Wiązowie 1490
Wycinanie filtra DPF Infiniti, usuwanie filtra DPF Infiniti w Wiązowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Infiniti w Wiązowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Wiązowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Wiązowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Wiązowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Wiązów Pocztowa WIA01N 50.810951/17.201420 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer