Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Isuzu, Biały Bór

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Isuzu w Białym Borze

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr cząstek stałych DPF FAP robi się standardem w samochodach Isuzu z silnikiem napędzanym dieslem, jednakowoż moduł ten psuje się, z czym poradzić może sobie czyszczenie DPF w warsztatowym laboratorium pod Białym Borem. Nierzadko podłożem usterki filtra cząstek stałych FAP/DPF, znanego koncernu Isuzu, jest inne uszkodzenie, dla przykładu: niesprawne uszczelnienie turbosprężarki. Isuzu to pojazdy osobowe i ciężarowe, jakie są popularne na całym świecie, jednak borykają się z problemami z katalizatorami. Samochody spod znaku Isuzu odznaczają się bardzo dobrymi metodami w zakresie spadku ilości emitowanych cząstek stałych. Dobór kompetentnego zakładu w Białym Borze wyprofilowanego w pojazdach Isuzu może być niełatwe, i jest czasochłonne. DPF-y stworzone są ze skomplikowanego wkładu, jak również osłony z metalu, z tego też powodu filtry DPF zaczopowują się i potrzebna jest naprawa, polecamy zatem współpracę z Białym Borem. Biały Bór należy do miast, jakie mają problem związany, z dużą ilością szkodliwych zanieczyszczeń w powietrzu, czemu słynny producent Isuzu dąży aby, profilaktycznie przeciwstawiać się, za pomocą obecności filtrów DPF. Uzyskanie limitów ilości emitowanych gazów spalinowych, dozwolonych normą emisji spalin EURO 5, potrzebuje sprawnego reaktora katalitycznego, zwanego katalizatorem. Gdyż Isuzu, tak jak inne maszyny potrzebuje do właściwej pracy sprawnych filtrów FAP warto wspomnieć, by w Białym Borze przyjrzeć się jaki stan ma nasz filtr DPF FAP. Wyszukaj warsztat, którego specjalnością jest Isuzu w Białym Borze, dzięki naszej wyszukiwarce na panelu po prawej stronie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Isuzu w Białym Borze

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Isuzu w Białym Borze 320
Regeneracja filtra FAP Isuzu w Białym Borze 320
Mycie katalizatora Isuzu w Białym Borze 320
Płukanie katalizatora SCR Isuzu w Białym Borze 320
Naprawa filtra cząstek stałych Isuzu w Białym Borze 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Isuzu w Białym Borze 1490
Wycinanie katalizatora Isuzu, usuwanie katalizatora Isuzu w Białym Borze 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Isuzu w Białym Borze 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Isuzu w Białym Borze

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Białym Borze z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Isuzu

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Isuzu w Białym Borze wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Biały Bór Dworcowa BBO01A 53.901089/16.841820 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer