Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Isuzu, Przemków

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Isuzu w Przemkowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Przemków cieszy się sławą z powodu warsztatu zajmującego się oczyszczaniem filtrów DPF do aut spod znaku Isuzu. Filtry cząstek stałych trudnią się pracą w wyjątkowo zanieczyszczonych warunkach, czyli za kolektorem spalin, w wyniku czego dochodzi do spadku parametrów urządzenia. Aby uchronić się od komplikacji z użytkowaniem pojazdu Isuzu, potrzeba od czasu do czasu przeczyścić DPF, możliwość taka istnieje w pracowni warsztatu pod Przemkowa. Przemków należy do miast, które spotyka problem bezpośrednio związany, z dużą zawartością wyemitowanych cząstek stałych nad głowami mieszkańców Przemkowa, czemu słynny koncern Isuzu usiłuje, przeciwdziałać, z wykorzystaniem katalizatorów. Osobówki wytwórcy Isuzu cechują się świetnymi narzędziami w sferze zmniejszenia ilości produkowanych gazów wydechowych. Filtry FAP utworzone są z ceramicznego wkładu, a także metalowego korpusu, z tego też powodu katalizatory SCR wypełniają się sadzą i wymagają czyszczenia, rekomendujemy pracownię w Przemkowie. Prócz atrakcji dla turystów w Przemkowie odnaleźć można laboratoria warsztatowe, zajmujące się czyszczeniem katalizatorów do aut osobowych i ciężarowych Isuzu. Typową wadą, z którą męczą się auta z symbolem Isuzu, zwykle, kiedy w konstrukcji wykorzystuje silnik samozapłonowy, jest brudny od sadzy katalizator. Odzyskiwanie efektywności części reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami w Przemkowie dla pojazdów marki Isuzu jest osiągalne, dlatego, że regeneracja hydrotermiczna przybyła do Przemkowa. Lista cennika oczyszczania filtrów DPF/FAP pochodzących z Isuzu dla Przemkowa widnieje w poniższej sekcji, trzeba porównać na tej liście, jaka jest cena za wykonanie usługi czyszczenia filtrów cząstek stałych.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Isuzu w Przemkowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Isuzu w Przemkowie 320
Regeneracja filtra FAP Isuzu w Przemkowie 320
Mycie katalizatora Isuzu w Przemkowie 320
Płukanie katalizatora SCR Isuzu w Przemkowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Isuzu w Przemkowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Isuzu w Przemkowie 1490
Wycinanie katalizatora SCR Isuzu, usuwanie katalizatora SCR Isuzu w Przemkowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Isuzu w Przemkowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Isuzu w Przemkowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Przemkowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Isuzu

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Isuzu w Przemkowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Przemków Górczyn Rybna PMK02N 51.542091/15.756610 Wyszukaj
Przemków Młynów Szprotawska PMK01N 51.526230/15.784170 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer