Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Jaguar, Pelplin

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Jaguar w Pelplinie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.00

W Pelplinie istnieje opcja oczyszczania filtrów cząstek stałych FAP do aut Jaguar z przyczyny obecności warsztatowego laboratorium z Pelplina. Aby uchronić się przed dużą ilością przykrości przy prowadzeniu diesla Jaguar, należy od czasu do czasu przepłukać filtr DPF, jest to możliwe w warsztacie mechaniki samochodowej pod Pelplina. Jaguar to samochody, które są popularne na całym świecie, lecz biedzą się ze strapieniem z katalizatorami SCR. Sporo aut w Pelplinie to pojazdy z silnikiem CTDi posiadający zainstalowany filtr DPF FAP, który potrzebuje płukania. Dobranie kompetentnego warsztatu w Pelplinie celującego w samochodach Jaguar może przysporzyć trudności, oraz jest żmudne. Auta osobowe i ciężarowe znanej firmy Jaguar cechują się doskonałymi rozwiązaniami technologicznymi w sprawie zmniejszenia zawartości emitowanych cząstek stałych. Pelplin należy do centrów, które mają kłopot związany, z ilością produkowanych przez samochody zanieczyszczeń w miejskim powietrzu Pelplina, czemu producent Jaguar usiłuje, prewencyjnie zapobiegać, dzięki obecności reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Nieraz źródłem uszkodzenia filtra DPF/FAP, spod znaku Jaguar, trafia się inne niedociągnięcie, np. Uszkodzenie pompowtryskiwaczy. Dlatego że Jaguar, równorzędnie jak inne auta potrzebuje do nienagannego funkcjonowania nienaruszonych filtrów cząstek stałych FAP/DPF dlatego też warto nadmienić, by w Pelplinie wziąć pod skrzydła DPF. Tabela z cennikiem regenerowania filtrów DPF z Jaguar dla Pelplina zamieszczono w dolnej części strony, istnieje możliwość by zweryfikować w tamtym cenniku, ile zapłacić będzie trzeba za wykonanie płukania katalizatorów.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Jaguar w Pelplinie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Jaguar w Pelplinie 320
Regeneracja filtra FAP Jaguar w Pelplinie 320
Mycie katalizatora Jaguar w Pelplinie 320
Płukanie katalizatora SCR Jaguar w Pelplinie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Jaguar w Pelplinie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Jaguar w Pelplinie 1490
Wycinanie katalizatora SCR Jaguar, usuwanie katalizatora SCR Jaguar w Pelplinie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Jaguar w Pelplinie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Jaguar w Pelplinie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Modele samochodu Jaguar:

Wybierz punkt w Pelplinie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Jaguar

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Jaguar w Pelplinie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Pelplin Maciejewo Sambora POP-PEL3 53.928841/18.697220 Wyszukaj
Pelplin Osiedle 700-lecia Szkolna PEL981 53.927689/18.703739 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer