Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Dobrodzień

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Dobrodzieniu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Katalizator samochodowy zmienia się w standardowe rozwiązanie w samochodach osobowych Koenigsegg z silnikiem na ropę, pomimo że moduł ten dotykają usterki, z czym poradzić może sobie płukanie filtrów FAP w laboratorium warsztatu pod Dobrodzieniem. Aby ustrzec się od utrudnień podczas prowadzenia diesla Koenigsegg, trzeba od czasu do czasu wyczyścić katalizator samochodowy, usługa jest świadczona w warsztacie pod Dobrodzienia. Zazwyczaj usterką, z którą borykają się samochody marki Koenigsegg, szczególnie, kiedy w aucie pracuje silnik samozapłonowy, jest brudny filtr i katalizator. Katalizatory składają się ze skomplikowanego wkładu, jak również metalowego korpusu, co sprawia, że FAP-y zaczopowują się zanieczyszczeniami i potrzebują naprawy, zalecamy zatem współpracę z Dobrodzieniem. Dobranie specjalistycznego zakładu mechaniki samochodowej w Dobrodzieniu wyspecjalizowanego w pojazdach osobowych Koenigsegg może być trudne, jak również jest pracochłonne. Duża część pojazdów w Dobrodzieniu to auta z silnikiem CRD posiadające zamontowany filtr DPF, który wymaga odnawiania elementów. Koenigsegg to samochody, jakie są uznane w całym kraju, jednakże biedzą się ze strapieniem z filtrami DPF. Prócz niespodzianek dla turystów w Dobrodzieniu odnaleźć można warsztaty samochodowe, parające się regeneracją DPF FAP do aut osobowych i ciężarowych Koenigsegg. Wybierz swój warsztat, który naprawi Twój samochód marki Koenigsegg w Dobrodzieniu, dzięki naszej wyszukiwarce po prawej stronie. Odzyskiwanie wydolności części wchodzących w skład katalizatorów samochodowych w Dobrodzieniu dla marki Koenigsegg jest bezproblemowe, bowiem regeneracja hydrochemiczna zdołała trafić do Dobrodzienia.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Dobrodzieniu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Dobrodzieniu 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Dobrodzieniu 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Dobrodzieniu 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Dobrodzieniu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Dobrodzieniu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Dobrodzieniu 1490
Wycinanie filtra DPF Koenigsegg, usuwanie filtra DPF Koenigsegg w Dobrodzieniu 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Koenigsegg w Dobrodzieniu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Dobrodzieniu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Dobrodzieniu z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Dobrodzieniu wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Dobrodzień Dobrodzień-Osiedle Księdza Gładysza POP-DOO2 50.728870/18.442430 Wyszukaj
Dobrodzień Dobrodzień-Osiedle Pocztowa DOO009 50.727711/18.445770 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer