Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Kolonowskie

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Kolonowskiem

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Kolonowskie wyróżnia się z powodu warsztatu mechaniki samochodowej posiadającego szeroki wachlarz usług, włącznie z płukaniem katalizatorów do aut spod skrzydeł Koenigsegg. Prócz niespodzianek dla turystów w Kolonowskiem odszukać można warsztaty samochodowe, zajmujące się czyszczeniem DPF FAP do samochodów osobowych Koenigsegg. Kolonowskie jest jednym z ośrodków, które dotyka kłopot bezpośrednio związany, z zawartością emitowanych przez auta zanieczyszczeń w powietrzu atmosferycznym, czemu znany koncern Koenigsegg próbuje, profilaktycznie przeciwstawiać się, dzięki wykorzystaniu filtrów cząstek stałych. Filtry FAP działają w bardzo obciążonym środowisku, a dokładnie w samochodowym wydechu, co sprawia, że po czasie następuje spadek wyników części. Niemało samochodów w Kolonowskiem to auta z silnikiem JTD wyposażone w filtr cząstek stałych, który musi się oddawać do mycia. Główną usterką, z którą zmagają się pojazdy osobowe i ciężarowe z logo Koenigsegg, głównie, gdy zamontowany jest silnik samozapłonowy, jest brudny filtr cząstek stałych DPF FAP. Znalezienie wykwalifikowanego zakładu mechaniki w Kolonowskiem celującego w samochodach osobowych Koenigsegg może być niełatwe, a także jest pracochłonne. Stajni Koenigsegg nie udałoby się wytworzenie oczekiwanych maksymalnych pułapów zawartości produkowanych zanieczyszczonych spalin, bez wykorzystania filtrów FAP. Odnajdź swój warsztat, którego specjalnością jest Koenigsegg w Kolonowskiem, za pomocą wyszukiwarki po prawej stronie. Serwis takich usług jak naprawa filtrów cząstek stałych a także płukanie DPF FAP dla samochodów marki Koenigsegg, można odszukać w panelu po prawej, a także w warsztacie samochodowym w Kolonowskiem.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Kolonowskiem

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Kolonowskiem 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Kolonowskiem 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Kolonowskiem 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Kolonowskiem 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Kolonowskiem 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Kolonowskiem 1490
Wycinanie filtra DPF Koenigsegg, usuwanie filtra DPF Koenigsegg w Kolonowskiem 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Koenigsegg w Kolonowskiem 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Kolonowskiem

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Kolonowskiem z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Kolonowskiem wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Kolonowskie Będowskie Leśna KNS01A 50.653889/18.384470 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer