Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Błonie

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Błoniach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr cząstek stałych DPF FAP zmienia się w standard w autach osobowych Łada z silnikiem napędzanym dieslem, jednakowoż komponent ten psuje się, w czym poradzić może regeneracja filtrów DPF u mechanika pod Błoniami. Katalizatory stworzone są z ceramicznego wnętrza, a także korpusu z metalu, co wywołuje, że filtry FAP wypełniają się zanieczyszczeniami i wymagają regeneracji, zalecamy pracownię w Błoniach. Prócz atrakcji turystycznych pod Błoniami zlokalizować można warsztaty mechaniki samochodowej, zajmujące się płukaniem DPF do pojazdów osobowych Łada. Na ogół sprawcą uszkodzenia filtra cząstek stałych FAP, znanego koncernu Łada, zdarza się inna wada, np. Niewłaściwa praca układu zasilania silnika. Błonie należy do ośrodków, jakie mają problem mający związek, z dużą zawartością cząstek stałych w powietrzu atmosferycznym, czemu znana marka Łada próbuje, przeciwdziałać, dzięki obecności katalizatorów samochodowych. Diesle z logo Łada charakteryzują się wyjątkowymi rozwiązaniami technologicznymi w zakresie zmniejszenia poziomu produkcji gazów wydechowych. Filtry cząstek stałych pracują w nieprzeciętnie zanieczyszczonym środowisku, a konkretnie w układzie redukcji emisji spalin, co wywołuje, że dochodzi do spadku wyników urządzenia. Często słabością, z jaką zmagają się samochody firmy Łada, szczególnie, kiedy w aucie pracuje silnik wysokoprężny diesla, jest zapchany zanieczyszczeniami filtr cząstek stałych. Lista cen regenerowania filtrów FAP pochodzących z Łada dla Błoni można znaleźć poniżej, nie ma przeszkód, by odszukać w tym cenniku, ile zapłacić będzie trzeba za usługi płukania katalizatorów samochodowych. Odtworzenie wydolności części wchodzących w skład filtrów cząstek stałych w Błoniach dla pojazdów Łada jest ogólnodostępne, albowiem regeneracja z użyciem chemii i wody pod ciśnieniem dotarła do Błoni.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Błoniach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Błoniach 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Błoniach 320
Mycie katalizatora Łada w Błoniach 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Błoniach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Błoniach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Błoniach 1490
Wycinanie filtra FAP Łada, usuwanie filtra FAP Łada w Błoniach 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Łada w Błoniach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Błoniach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Błoniach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Łada

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Łada w Błoniach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Błonie Łąki Księcia Józefa Poniatowskiego BLO01A 52.194592/20.622000 Wyszukaj
Błonie Jadwisin Powstańców BLO910 52.198410/20.619940 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer