Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Gniewkowo

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Gniewkowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.00

Filtr DPF FAP staje się standardem w autach osobowych Łada z silnikiem samozapłonowym, pomimo że moduł ten psuje się, z czym poradzić może sobie płukanie filtrów DPF w laboratorium pod Gniewkowem. Dobranie kompetentnego warsztatu mechaniki w Gniewkowie celującego w autach osobowych Łada może dostarczyć kłopotów, a także jest żmudne. Gniewkowo należy do centrów, które dotyka kłopot w związku, z dużą ilością emitowanych zanieczyszczeń w atmosferze, czemu koncern Łada stara się, przeciwdziałać, z wykorzystaniem filtrów FAP. Filtry cząstek stałych działają w nieprzeciętnie zanieczyszczonym środowisku pracy, a mianowicie w wydechu, co jest powodem, że następuje utrata parametrów części. Najczęściej podłożem zatkanego filtra cząstek stałych FAP, znanej firmy Łada, staje się inna wada, np. Niesprawna pompa Common Rail. Osobowe i ciężarowe diesle marki Łada odznaczają się znakomitymi sposobami w sferze obniżenia produkcji zanieczyszczeń. Oprócz atrakcji dla wizytujących pod Gniewkowem odszukać można laboratoria warsztatowe, zajmujące się płukaniem katalizatorów SCR do pojazdów Łada. Katalizatory zbudowane są z aktywnego chemicznie wkładu, a także metalowego korpusu, co wywołuje, że katalizatory SCR zapychają się zanieczyszczeniami i potrzebne jest czyszczenie, polecamy zatem usługi z Gniewkowa. Odnajdź mechanika, który jest specjalistą od Łada w Gniewkowie, dzięki wyszukiwarce po prawej stronie. Usługi, między innymi czyszczenie DPF FAP lub płukanie DPF FAP dla aut producenta Łada, odszukać można w panelu bocznym, lub w pracowni warsztatu w Gniewkowie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Gniewkowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Gniewkowie 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Gniewkowie 320
Mycie katalizatora Łada w Gniewkowie 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Gniewkowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Gniewkowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Gniewkowie 1490
Wycinanie katalizatora Łada, usuwanie katalizatora Łada w Gniewkowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Łada w Gniewkowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Gniewkowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Gniewkowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Łada

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Łada w Gniewkowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Gniewkowo Osiedle 700-lecia 700-lecia POP-GIE1 52.889961/18.402769 Wyszukaj
Gniewkowo Dworcowa GNE02N 52.893311/18.408701 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer